درخشان: فدراسیون نقش میانجی میان برانکو و کی‌روش ایفا کند

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با توجه به شرایط فعلی بهتر است کیروش را تا پایان جام ملتهای آسیا حفظ کنیم تا تیم ملی بتواند دوباره قهرمانی در آسیا را تجربه کند ......

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: با توجه به شرایط فعلی بهتر است کی‌روش را تا پایان جام ملت‌های آسیا حفظ کنیم تا تیم ملی بتواند دوباره قهرمانی در آسیا را تجربه کند.
حمید درخشان، پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت:
اگر بخواهیم از دیدگاه مردم به عملکرد تیم ملی نگاه کنیم می‌بینیم که نتایج به دست آمده رضایت بخش بوده و مورد پسند عام قرار گرفته است، اما اگر از منظر فوتبالی نگاه کنیم متوجه می‌شویم که ما ضعف‌هایی در تیم ملی داشته‌ایم.
به گزارش مدال به نقل از میزان، وی ادامه داد:
شاگردان کی‌روش فقط در بحث دفاع کردن خوب عمل کردند و در حمله حرفی برای گفتن نداشته و در جام جهانی گلی به ثمر نرساندند، با توجه به حذف اسپانیا و پرتغال از جام جهانی می‌توانستیم رو به جلو بازی کنیم و این تیم ملی ما باشد که از گروه خود صعود کند.
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت سر مربی تیم ملی فوتبال گفت:
با توجه به شرایط فعلی بهتر است که کی‌روش را تا پایان جام ملت‌های آسیا حفظ کنیم تا تیم ملی بسیار هماهنگ و با برنامه بتواند دوباره قهرمانی در آسیا را تجربه کند.
درخشان در خصوص اظهارات کی‌روش علیه برانکو تصریح کرد:
دلیلی ندارد که هنوز عرق جام جهانی خشک نشده علیه کسی موضع گیری کرد. برانکو مسئولیت بزرگی در پرسپولیس دارد و زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. بهتر است فدراسیون فوتبال نقش میانجی بین برانکو و کی‌روش ایفا کند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 

تگ ها


فوتبال