درخشان: نفت گوشت قربانی شده است/ این‌گونه نمی‌توانیم به آسیا برویم

سرمربی نفت می گوید در حال حاضر وضعیت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند ......

سرمربی نفت می گوید در حال حاضر وضعیت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت در چارچوب هفته دهم لیگ قرار با یک گل به سود نفت به پایان رسید. درخشان در نشست خبری پس از این دیدار گفت: استرسی که ما در این دیدار داشتیم باعث شد که نتوانیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. ما بازیکنان مان را ۵۰ درصد از لحاظ روحی و ۵۰ درصد از لحاظ فنی ترمیم می کنیم. امیدوارم مشکلات بیرونی ما حل شود. به ویسی هم خسته نباشید می گویم و می دانم چه شرایط سختی دارد. ما در این دیدار یک بازی شش امتیازی را پیروز شدیم و وضعیت خودمان را بهتر کردیم.

سرمربی نفت درباره وضعیت مالکیت این باشگاه گفت: ما فعلا جهانیان را به عنوان مالک می دانیم. امیدوارم اتفاقی بیفتد که او به کارش ادامه دهد. مساله ای که ما را اذیت می کند این است که هر روز می گویند سهمیه نفت را به تیم دیگری می خواهند بدهند. اول بگذارید اگر تکلیف این تیم مشخص نشد و منحل کنید و سهمیه آن را به تیم دیگری بدهید. قصاص قبل از جنایت نکنید. این تیم هم مال همین مملکت است. هر روز یک نفر مالک نفت است. این جور مسائل را در فوتبال داشتیم؟ این برای فوتبال ما خوب نیست. این تیم متعلق به این کشور است و از آفریقا نیامده و باید به آن کمک کنیم. این تیم را به طور کامل انتقال دهید تا وضعیت مشخص شود.

او افزود: بازیکنان ما چه گناهی کرده اند که هر روز یک نفر مالک باشگاه است. اگر قرار بود به این آدم ندهید از همان روز اول واگذار نمی کردید.

درخشان گفت: درحال حاضر اصلا شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نداریم. اگر مالک مشخص شود، ما تکلیف خودمان را می دانیم. مگر گوشت قربانی است که از این فرد می گیرید و به یک فرد دیگر می دهید؟ درست است که مشکلات داریم ولی با وجود این وضعیت بدی نداریم. درست است که ما مشکل مالک داریم ولی باید همه این ها را درست کنیم. اگر قرار است که ما نماینده ایران باشیم به این شکل نمی توانیم حضور پیدا کنیم و باید تقویت شویم.

او افزود: من به تنهایی نمی توانم باشگاه را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنم. باشگاه باید شرایط را برای من فراهم کند. ما در حال حاضر جایگاهی داریم که از تیم هایی که میلیاردی خرج کرده اند بهتر نتیجه می گیریم.

سرمربی نفت درباره رفتن و سپس آمدش به جای علی کریمی گفت: در فوتبال تعویض مربی نمی شود؟ با احترامی که به کریمی می گذارم این تصمیمی است که مدیر باشگاه گرفته و حق طبیعی مالک باشگاه است.  سه روز دنبال من بودند که برگردم. واقعا نمی خواستم برگردم و گفتند که تیم را شما بستید، به شما بدهکاریم و ... من هم چون قرارداد داشتم برگشتم. اگر قراردادم فسخ شده بود به ولای علی بر نمی گشتم.

او افزود: خیلی از مدیران ما فوتبالی نیستند و خسارت میلیاردی برای باشگاه ها گذاشته اند. تبعات آن را می کشیم. اگر فوتبالی باشند به خدا خیلی کمک می کنند. امیدوارم یک روزی بشود که ما از این مشکلات فارغ شویم.

درخشان در واکنش به حذف نماینده های عربستان و امارات گفت: آن ها هم همین مشکل مدیریت را دارند. وقتی مشکل پیش بیاید نگاه نمی کنند که العین، الهلال، پرسپولیس یا استقلال هستید. این قانون خوبی است چون باعث می شود باشگاه ها دیگر ولخرجی نکنند.

او افزود: به جای این که جهانیان را برداریم یک مدیر فوتبالی خوب کنار او بگذاریم. نگذاریم مثل هدایتی و شفیع زاده از فوتبال دور شوند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال