درخشان: پرسپولیسی‌ها هماهنگی خوبی باهم دارند

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش ،سرمربی، سرپرست، کادر و بازیکنان نفت تهران با صدور پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه و به ویژه ورزشی نویسان تبریک گفتند ......

 به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش ، سرمربی، سرپرست، کادر و بازیکنان نفت تهران با صدور پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه و به ویژه ورزشی نویسان تبریک گفتند.
حمید درخشان در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه نفت درباره وضعیت تیم گفت: تمرینات خود را پس از بازی با فولاد طبق برنامه پیگیری کردیم و آماده بازی با پرسپولیس می شویم. پرسپولیس تیم آماده ای است و از شرایط مطلوبی برخوردار است. پرسپولیسی ها به واسطه حفظ نفرات فصل گذشته هماهنگی خوبی باهم دارند. ما در تلاش خواهیم بود در بازی با پرسپولیس نتایج خوبی کسب کنیم. بازی سختی در پیش داریم و امیدواریم با بهره وری از تمام بازیکنان مدنظر خود بتواتیم در این بازی به میدان برویم.
درخشان با اشاره به روز خبرنگار گفت: وظیفه خود می دانم 17 مرداد روز خبرنگار را ضمن گرامی داشت شهادت دکتر صارمی به تمامی فعالان عرضه رسانه و به ویژه رسانه های ورزشی تبریک بگویم. خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و غعالان رسانه های ورزشی حق زیادی بر گردن ورزش کشور دارند. رشد و پیشرفت ورزش کشور بدون انعکاس اخبار و رویدادها، بیان حقایق و مطالبه گری رسانه ها میسر نبوده و نیست. ما ورزشکاران و مربیان خود را به نوعی مدیون رسانه ها می دانیم. رسانه ها با دلسوزی، تلاش مستمر و سختکوشی به انعکاس رویدادها می پردازند و همین انگیزه های ورزشکاران را بیشتر می کند. اگر بازی ها پخش نشود، پوشش داده نشود و اخبار و رویدادها بیان نشود فعالیت آنها بازتابی داده نمی شود. ورزشکاران با انعکاس اخبار و عملکردشان انگیزه پیدا می کنند و رسانه های ورزشی در این سالها تاثیر زیادی در حل مشکلات ورزش کشور داشته اند. جا دارد به این عزیزان خسته نباشیدی بگوییم و از طرف خودم، کادر تیم و بازیکنان نفت تهران این روز را به تمامی ورزشی نویسان تبریک گفته و برای آنها بهترین ها را آرزو می کنیم. امیدوارم خبرنگاران در رسالتی که دارند بتوانند موفق و موید باشند و کمتری چالش را در فعالیت خود داشته باشند. خبرنگاری شغل واقعا سختی است و باید به آنها دست مریزاد گفت. خبرنگاران با مشکلات زیادی در ماموریت کاری خود مواجه می شوند اما همواره تلاش می کنند اخبار را به درستی منعکس کرده و با نقدهای سازنده و درست کمک شایانی به پیشرفت ورزش کشور کنند و بی تعارف باید انگونه که شایسته این عزیزان است قدردان زحمات آنها باشیم.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال