درخشان: پرسپولیس باید نگرش خود را تغییر دهد

حمید درخشان سرمربی اسبق پرسپولیس پس از پیروزی این تیم برابر گل‌گهر سیرجان در هفته چهاردهم لیگ برتر در مورد عملکرد شاگردان کالدرون صحبت کرد....

به گزارش مدال، حمید درخشان درباره پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: در این بازی مهم سه امتیاز بود که پرسپولیس گرفت و با این برد همچنان در کورس مدعیان قهرمانی باقی مانده و از حریفان عقب نیفتاد. اما به عقیده من بازی با گل‌گهر اولتیماتومی برای پرسپولیس بود زیرا اگر تیم بخواهد در لیگ قهرمانان آسیا با همین روش بازی کند به مشکل برخواهد خورد.
وی افزود: پرسپولیس باید نگرش خود را تغییر دهد در آسیا بهتر بازی کند. در آنجا مقابل حریفانی قرار می‌گیرد که بازیکنان گران‌قیمتی دارند و شرایط سخت خواهد بود.
درخشان تصریح کرد: تیم‌هایی که پرسپولیس با آنها هم گروه است تیم‌های قدرتمندی هستند و بازی به شیوه مسابقه با گل‌گهر برای موفقیت در آسیا کافی نیست. پرسپولیس در بازی با گل‌گهر دو فرصت گلزنی ایجاد کرد که یکی از آنها گل شد و یک شوت از راه دور هم زد. پرسپولیس در آسیا باید با برنامه‌تر و با تاکتیک بهتری بازی کند.

بیشتر بخوانید:

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و گل گهر

تگ ها


پرسپولیس گل گهر سیرجان گابریل کالدرون مجید جلالی حمید درخشان لیگ برتر فوتبال ایران لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ فوتبال ایران گل گهر پرسپولیس پرسپولیس-گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال