درخشان: پرسپولیس بدون تماشاگر هم برنده می‌شود

حمید درخشان تجربه برد 3-0 با پرسپولیس برابر لخویا را زمستان 93 دارد .در لیگ قهرمانان 2015 پرسپولیس با لخویا، النصر عرب ......

حمید درخشان تجربه برد 3-0 با پرسپولیس برابر لخویا را زمستان 93 دارد .در لیگ قهرمانان 2015 پرسپولیس با لخویا، النصر عربستان وبنیادکار همگروه بود .

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، درخشان در حالی که غیبت تماشاگر وکمال کامیابی نیا را برای  پرسپولیس خطر ناک  میداند از قدرت تیم پرسپولیس با شرایط حاضر حرف میزند وقدرت پرسپولیس را فراتر میداند ومیگوید 2 عاملی که از آن حرف زدم زخم هایی است که مانع رساندن تیم به هدف نمیشود!

 *پرسپولیس بدشانس بود
با پرسپولیس در تهران 3-0 لخویا را در زمان من بردیم، با تکرار این نتیجه وحتی برد 2-0 من صعود پرسپولیس را قطعی میدانم ،پرسپولی بدشانس بود که ناچار شد در این دوره با قهرمان عربستان وقهرمان قطر بازی کند .

 *تماشاگر،اولین عامل قهرمانی بود
پرسپولیس لایق قهرمانی بود ، مدیریت پرسپولیس عالی کار کرد .تیم صاحب کادر فنی وبازیکنان بسیار خوبی بود، نقش تماشاگر را هم بسیار جدی میدانم، تماشاگر در بدترین شرایط برای پرسپولیس آمد وجانفشانی کرد .حتی در بدترین روزها، من فکر میکنم نسل جدید تماشاگر در پرسپولیس مثل تماشاگر زمان ماست واز تماشاگر 10 تا 15 سال قبل تفاوت بسیار کرده وصاحب فرهنگی بالاتر وعلاقمند تر هستند .

 مربعی که تیم را قهرمان کرد
در پرسپولیس امسال جلال حسینی،مسلمان، طارمی وسروش رفیعی بهترین ها بودند .البته وحید امیری وماهینی هم مردان لایقی بودند.پرسپولیس با این نفرات هم خودش را بالا برد وهم این بازیکنان با درخشش در پرسپولیس اعتبار مضاعفی یافته اند .

 پیش بینی من دقیق است
بدون کمال کامیابی نیا ودر غیاب تماشاگر کار پرسپولیس سخت شده اما این تیم صعود میکند ، بنویسید این پیش بینی را حمید درخشان قاطعانه گفت .به نظرم پرسپولیس چنان توان دارد که بدون تماشاگرش هم قدرت نمایی کند .

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال