درخشش آزمون قبل از سوپر جام روسیه

ستاره ایرانی زنیت در آخرین مسابقه تدارکاتی تیمش موفق شد دو گل به ثمر رساند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ که سردار آزمون در آن عضویت دارد، اردوی قبل از شروع فصل جدیدش را در کشور اتریش برپا کرده و دیدارهای تدارکاتی را در دستور کار گذاشته بود که امروز آخرین مسابقه دوستانه این تیم مقابل کارلسروهه آلمان برگزار شد.

تیم فوتبال زنیت سنت‌پترزبورگ از ساعت ۱۹ امروز(به وقت ایران) در دیداری تدارکاتی و در حالی که سردار آزمون را با رفع مصدومیت دوباره در ترکیب ابتدایی داشت، مقابل کارلسروهه آلمان قرار گرفت و توانست به برتری دست یابد.

سردار آزمون که قبل از شروع  مسابقه دوستانه اخیر زنیت سنت‌پترزبورگ مقابل وردربرمن آلمان با آسیب دیدگی مواجه شده و از ترکیب کنار رفته بود، با رفع آسیب دیدگی امروز برابر کارلسروهه به میدان رفت و توانست دو گل به ثمر رساند.

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ در دقایق ۱۳ و ۳۹ که هر دو گل روی پاس‌های در عمق تماشایی مالکوم، بازیکن سابق بارسلونا داده شد، توانست با شوت‌های دقیق و محکم دروازه کارلسروهه را باز کند.

کارلسروهه در دقیقه ۵۳ توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند و سردار آزمون هم در دقیقه ۶۲ از ترکیب زنیت سنت‌پترزبورگ خارج شد که پس از آن زنیت یک گل دیگر به ثمر رساند و در نهایت به برتری ۳ بر یک دست یافت.

یاران آزمون که در فصل اخیر لیگ برتر و جام حذفی روسیه به قهرمانی دست یافتند، روز شنبه هفته آینده در مسابقه سوپرکاپ باید به مصاف لوکوموتیو مسکو، تیم دوم جدول فصل قبل بروند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال