Banner

درخشش ادامه‌دار ستاره انگلیسی دورتموند

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند، به اولین بازیکن در تاریخ این باشگاه تبدیل شد که در هفت بازی متوالی خانگی گلزنی کرده است....

به گزارش مدال، از ساعت ۱۸ امروز دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف فرایبورگ رفت و موفق شد در پایان بازی حریفش را با نتیجه شکست ۱-۰ دهد؛ موضوعی که باعث شد این تیم رتبه سوم خود را تا پایان هفته بیست و چهارم بوندسلیگا قطعی کند. آن ها همچنین با این پیروزی کماکان به کسب عنوان قهرمانی امیدوار ماندند.

گل اول دورتموند در بازی امروز توسط ستاره انگلیسی این تیم یعنی جیدون سانچو به ثمر رسید؛ بازیکنی که در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب زنبور ها داشته و می توان از او به عنوان بهترین بازیکن دورتموند در فصل جاری یاد کرد.

سانچو با گلزنی در بازی امشب اما به یک رکورد خارق العاده دست یافت. او به دومین بازیکن تاریخ باشگاه دورتموند بعد از پیر امریک اوبامیانگ تبدیل شد که در هفت بازی پیاپی خانگی بوندسلیگا موفق به گلزنی شده است. اوبامیانگ، ستاره کنونی آرسنال، در زمان حضور در تیم آلمانی در ۱۱ بازی پیاپی خانگی برای این تیم موفق به گلزنی شده بود.

بیشتر بخوانید:
دورتموند ۱ فرایبورگ 0؛ پیروزی میلی‌متری زنبورها در خانه

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان بوندسلیگا جیدن سانچو بورسیا دورتموند فرایبورگ بورسیا دورتموند-فرایبورگ Bundesliga فوتبال