درخشش ادامه‌دار قدوس در لیگ سوئد/ ستاره ایرانی در ایستگاه پایانی؟

مهاجم ایرانی اوسترشوندس امروز در حضور 15دقیقهای خود یک گل زد و یک گل نیز ساخت تا زمینهسازی پیروزی این تیم سوئدی باشد ......

مهاجم ایرانی اوسترشوندس امروز در حضور 15دقیقه‌ای خود یک گل زد و یک گل نیز ساخت تا زمینه‌سازی پیروزی این تیم ‌سوئدی باشد.
به گزارش خبرنگار مدال، سامان قدوس مهاجم ایرانی اوسترشوندس بار دیگر با پیراهن این تیم در لیگ سوئد درخشید و در حالی که تنها 15 دقیقه فرصت داشت ابتدا در دقیقه 88 گل نخست اوسترشوندس را وارد دروازه کالمار کرد و 3 دقیقه بعد نیز گل دوم را ساخت تا یک تنه زمینه‌ساز پیروزی تیمش در لیگ برتر سوئد شود.
 این دیدار در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر سوئد برگزار شد و اوسترشوندس با این پیروزی به جایگاه سوم جدول صعود کرد. قدوس در فصل جاری در 15 بازی لیگ برای این تیم سوئدی به میدان رفته و 9 گل زده و 3 گل نیز ساخته است و در رده دوم بهترین گلزنان فصل لیگ برتر سوئد قرار دارد. وی همچنی در 5 بازی مقدماتی لیگ اروپا 2 گل زده و 2 گل نیز ساخته و در جام حذفی نیز در 5 بازی 2 گل زده و زمینه‌ساز یک گل دیگر بوده است تا قدوس در مجموع تمام رقابت‌های فصل جاری، در 25 بازی، 13 گل و 6 پاس گل برای اوسترشوندس به ثبت رسانده باشد.
با این حال آنچه این بازی را برای قدوس پراهمیت کرده بود احتمال جدایی این مهاجم ایرانی از اوسترشوندس پس از این بازی و حضور در وی در لالیگا خواهد بود. وی هفته گذشته وارد مذاکرات جدی با هوئسکا شد و خبرها حاکی از این است که قدوس به زودی راهی اسپانیا خواهد شد تا قرارداد خود با این تیم اسپانیایی قطعی کند.
گفتنی است قدوس در دوران حضور خود در اوسترشوندس، در 93 بازی 40 گل برای این تیم به ثمر رساند و زمینه‌ساز 24 گل دیگر (از جمله 2 پاس گل مقابل آرسنال در لیگ اروپا) نیز شد.

تگ ها


اخبار روز سامان قدوس اوسترشوندس فوتبال