درخشش ادامه‌دار یک ایرانی در لیگ آذربایجان؛ بابایی آقای گل شد

مهاجم ایرانی سومقایت در جریان تساوی تیمش برابر کِشلا موفق به گلزنی شد....

به گزارش مدال، در نخستین مسابقه هفته نوزدهم لیگ برتر آذربایجان، تیم سومقایت که همانند دیدار اخیرش پیمان بابایی را در ترکیب و مهدی شریفی را نیز به همراه او در خط حمله داشت، از ساعت ۱۵:۳۰ امروز به مصاف تیم رده سومی کِشلا رفت.

در حالی که چهار دقیقه از بازی نگذشته بود، پیمان بابایی موفق شد به روند ناکامی چهار هفته اخیرش در باز کردن دروازه حریفان پایان دهد و گل اول سومقایت برابر کِشلا را به ثمر رساند.

نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید، اما در دقیقه ۵۹ رحیم سادیخوف گل دوم سومقایت را زد تا یاران بابایی و شریفی در آستانه برتری قرار بگیرند ولی آلخاسوف در دقیقه ۸۰ گل تساوی کِشلا را به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند و سومقایت با ۲۳ امتیاز در جایگاه چهارم جدول لیگ برتر آذربایجان بماند.

پیمان بابایی که امروز هجدهمین بازی فصل خود را برای سومقایت انجام می‌داد، موفق شد هفتمین گل خود را به ثمر رساند تا به همراه دو بازیکن دیگر از تیم‌های نفتچی باکو و قره باغ در صدر جدول گلزنان لیگ آذربایجان قرار بگیرد.

مهدی شریفی، دیگر مهاجم ایرانی سومقایت آذربایجان نیز که بعد از یک هفته به ترکیب سومقایت بازگشته بود، پانزدهمین بازی فصل خود را پشت سر گذاشت.

بیشتر بخوانید:
کامیابی‌نیا: درگیر ما نباشید/ در زمین تلاش کنید
مدیرعامل باشگاه سپاهان استعفا داد
شیخ سلمان:در مورد برگزاری دیدارهای ملی و باشگاهی دوشنبه تصمیم می‌گیریم 

تگ ها


سومقاییت دسته یک گسترش فولاد تبریز پیمان بابایی فوتبال ایران لژیونرها اخبار لژیونرها فوتبال