درخشش به موقع دست پروده خطیبی

اتابک زارعی هافبک جوان ماشین‌سازی موفق شد در مدت کوتاهی که در جریان بازی این تیم با استقلال در زمین حضور داشت گل پیروزی‌بخش این تیم را به ثمر برساند....

اتابک زارعی هافبک جوان ماشین‌سازی موفق شد در مدت کوتاهی که در جریان بازی این تیم با استقلال در زمین حضور داشت گل پیروزی‌بخش این تیم را به ثمر برساند.

به گزارش خبرنگار مدال، اتابک زارعی، مدافع 22 ساله تیم ماشین سازی چند سال پیش در حالی که هنوز وارد دهه سوم زندگی خود نشده بود توسط رسول خطیبی در لیگ برتر به کار گرفته شد. به این ترتیب، اتابک خیلی زود و در بهترین زمان ممکن فرصت بازی در بالاترین سطح فوتبال کشور را بدست آورد. بعد از گذشت چند سال، بار دیگر رسول خطیبی هدایت ماشین را بر عهده گرفت و اتابک زارعی نیز سبزپوش شد. این بازگشت برای رسول و اتابک یک شروع رویایی به همراه داشت و مدافع جوان ماشین سازان با گل دیدنی که در دقایق واپسین بازی وارد دروازه استقلال کرد، جوابی شایسته به اعتماد رسول خطیبی داد که به نوعی فوتبال خود را مدیون اوست. زارعی در شرایطی گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند که در دقیقه 72 به عنوان یار جانشین وارد زمین شده بود.

زارعی با درخشش به موقع خود در آغاز لیگ نوزدهم این شانس را دارد که در بازی های آتی به ترکیب اصلی ماشین سازی را پیدا کند. در صورتی که او بتواند عملکرد خوبی در بازی های آینده داشته باشد، این پتانسیل را دارد که تا سال های سال در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده و حتی به تیم ملی نیز فکر کند.

ابن بازیکن جوان فصل گذشته در تیم شهرداری تبریز به میدان رفته و پیش از آن نیز در ترکیب گسترش فولاد در لیگ برتر به میدان رفته است. وی همچنین سه فصل سابقه حضور در ترکیب ماشین‌سازی در لیگ برتر و لیگ یک را نیز داشته است.

اخبار مرتبط:
بازگشت رویایی خطیبی به عرصه مربیگری
فریم به فریم با گل دراماتیک ماشین‌سازان
گل دیدنی ماشین‌سازی به استقلال توسط اتابک زارعی/ ویدیو