درخشش بی‌ثمر عزت‌اللهی در شکست وایله

وایله در حضور هافبک ایرانی خود دیدار برابر ساندریوسکه را واگذار کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در مسابقه ماقبل پایانی هفته بیست و هفتم سوپر لیگ دانمارک، تیم فوتبال وایله که سعید عزت‌اللهی را مثل تمام بازی‌های قبل به‌عنوان هافبک میانی در اختیار داشت، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در استادیوم سیدبانک پارک به مصاف تیم رده هشتمی ساندریوسکه رفت.

روند شکست‌ناپذیری یاران عزت‌اللهی طی چهار هفته اخیر سوپر لیگ دانمارک که با کسب دو تساوی و دو پیروزی برای آنها همراه بود، امروز شکسته شد و آنها دیدار خارج از خانه مقابل ساندریوسکه را واگذار کردند.

تیم فوتبال وایله در مسابقه امروز مقابل ساندریوسکه با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا با این باخت ۳۲ امتیازی بماند و در جایگاه نُهم جدول سوپر لیگ دانمارک قرار بگیرد.

سعید عزت‌اللهی، هافبک ایرانی وایله که در ۲۴ مسابقه گذشته این فصل دو گل در سوپر لیگ دانمارک به ثمر رسانده بود، امروز هم در حضور ۹۰ دقیقه‌ای خود مقابل ساندریوسکه نمایش موثری با وجود شکست تیمش داشت.

عزت‌اللهی در این دیدار ۱۰۰ لمس توپ، ۷۵ پاس صحیح، یک پاس کلیدی، ۱۶ پاس بلند صحیح، هفت برتری در دوئل‌های زمینی، هفت پیروزی در نبردهای هوایی، یک بار گرفتن خطا و سه بار جلوگیری از گل به همراه دو دریبل و ۶ تکل موفق داشت تا با این عملکرد بالاترین نمره را از نگاه سوفا اسکور در بین بازیکنان دو تیم بگیرد.

تگ ها


سعید عزت اللهی اف سی وایله