درخشش خیره کننده کاراته کای نوجوان در انتخابی

در پایان رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته رده های سنی پایه، شهداد پورسلیمانی عنوان بهترین ورزشکار این پیکارها را به خود اختصاص داد....

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات انتخابی تیم ملی رده های سنی پایه پسران تحت عنوان جام امام علی(ع) یادواره کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، طی روز های ۱۷ الی ۲۰ مهر ماه با حضور حدود ۱۰۵۰ ورزشکار در شهر زنجان برگزار شد که در پایان شهداد پورسلیمانی با هدایت پدر خود احمد پورسلیمانی از مربیان سازنده و باسابقه کاراته کشور، توانست در وزن ۵۷- کیلوگرم با کسب ۸ پیروزی متوالی، جواز حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان کاراته را بدست آورد.


گفتنی است پورسلیمانی با نظر کمیته برگزاری مسابقات به سبب مبارزات فنی و جنگنده خود به عنوان برترین کاراته کا این رقابتها نیز شناخته شد. وی در مرحله نخست این مسابقات که در تهران انجام گرفت، با سه پیروزی به عنوان نفر نخست راهی مرحله بعد شد.


در کارنامه شهداد پورسلیمانی ۶ مدال طلای آسیایی، یک مقام قهرمانی اروپا و یک مدال طلای جهانی در سبکهای شوتوکان، شیتوریو و وادوریو به چشم می خورد.


شایان ذکر است تیم های ملی کاراته نوجوانان، جوانان و امید  کشورمان خود را برای شرکت در رقابتهای آسیایی که آبان ماه سال جاری به میزبانی کشور قزاقستان برگزار می شود، آماده می کنند.

تگ ها


کاراته