درخشش ریبری به یاد روزهای اوج در مونیخ

پاس گل تماشایی فرانک ریبری با پیراهن فیورنتینا در بازی دیشب این تیم مقابل اینترمیلان نشان داد ستاره کهنه‌کار فرانسوی با وجود سن بالا همچنان درخشان است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان دیدار پر افت و خیز فیورنتینا و اینترمیلان که در نهایت با پیروزی ۴-۳ اینتر به پایان رسید فرانک ریبری با یک پاس تماشایی که توسط فدریکو کیه‌زا به گل سوم فیورنتینا تبدیل شد همه نگاه ها را به خود جلب کرد تا نشان دهد با وجود سن بالا همچنان یک فوتبالیست درخشان است.

با شروع بازی دو تیم در سن سیرو، فیورنتینا در همان اوایل بازی حریفش را شوکه کرد و پیش افتاد. نیمه اول با گل دیرهنگام لائوتارو مارتینز ۱-۱ به پایان رسید. در شروع نیمه دوم اینتر ابتدا پیش افتاد ولی فیورنتینا پنج دقیقه بعد کار را به تساوی کشاند. پاس این گل فیورنتینا توسط فرانک ریبری داده شد.

اما در دقیقه ۶۳ بازی نوبت به ستاره کهنه کار فرانسوی بود که هم دومین پاس گل را به نام خود ثبت کند هم یکی از زیباترین پاس‌های گل این فصل را به نمایش بگذارد. پاسی که توسط ریبری به کیه‌زا داده شد و دفاع اینترمیلان را کلاً به هم ریخت.

وینگر فرانسوی ۳۷ساله که در سال ۲۰۱۹ از بایرن مونیخ به فیورنتینا پیوسته با یک پاس تماشایی دفاع اینترمیلان را کاملاً به هم ریخت و پاس گلی به فدریکو کیه‌زا داد تا فیورنتینا ۳-۲ از حریفش پیش بیفتد. ریبری منتظر ماند تا بهترین زمان مناسب فرا برسد و سپس با دیدن کیه‌زا که پیش تاخته بود پاسی به او بدهد که دفاع اینترمیلان کاملاً از صحنه حذف شود.

آمار درخشان فرانک ریبری در این بازی

۹۲درصد دقت پاس‌های

۵۲ ضربه به توپ

۵ دریبل / عبور از حریف (بهترین آمار بازی)

۵ خلق موقعیت گلزنی (بهترین آمار بازی)

۴ خطا گرفتن از حریف (بهترین آمار بازی)

۲ پاس گل

بیشتر بخوانید:

هانسی فلیک: خودمان کار مقابل سویا را دشوار کردیم

لواندوفسکی: قهرمانی سوپرجام را جشن نگرفتیم!

 

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه ریبری فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال