درخشش فرشید اسماعیلی همچنان ادامه دارد

هافبک شماره ۸ استقلال در ادامه بازی های خوب خود در این تورنمنت، مقابل الدحیل هم در نیمه اول بازی زیبایی را به نمایش گذاشت....

به گزارش ورزش سه، در یک نیمه پر گل و البته غیر قابل پیش بینی استقلال  تا به حال با نتیجه سه بر دو از الدحیل قطر شکست خورده ، در حالیکه هنوز ۴۵ دقیقه تا پایان بازی باقی مانده است.


در واقع شاید اگر استقلال گل سوم را در دقایق پایانی نیمه اول نمی‌پذیرفت در نیمه دوم حتی می توانست امید زیادی به شکست الدحیل باشد، اما به هر حال با وجود همین نتیجه هم استقلال می‌تواند با اتکا به قدرت تهاجمی منحصر بفردش بازی  باخته را حتی با یک پیروزی شیرین عوض کند به این شرط که آنها در خط دفاع نمایش منظمتری را ارائه دهند.


اما فارغ از هر نتیجه ای آنچه که باز هم در نیمه اول به چشم آمد درخشش بی نظیر کاپیتان امروز استقلال  فرشید اسماعیلی بود که بازی به بازی بهتر می شود. 


فرشید در حالی که نتیجه دیدار دو بر یک به سود الدحیل بود، با یک توپ گیری بی نظیر از مهدی بن عطیه او را از جریان بازی خارج کرد و در ادامه با یک چرخش بسیار زیبا و یک پاس تو در ارسلان مطهری را به سمت دروازه الدحیل روانه کرد و او نیز دیاباته را در دهانه دروازه در موقعیت گل قرار داد و به این ترتیب گل دوم استقلال به ثمر رسید .


در مجموع فرشید اسماعیلی علاوه بر دو گلی که در دو بازی اول به ثمر رسانده در این دیدار هم بازی بسیار خوبی را تا به حال انجام داده است و الحق یکی از خوب های استقلال در این تورنمنت بوده است .


باید ۴۵ دقیقه منتظر بمانیم و ببینیم آیا فرشید می تواند تیمش را برای جبران عقب افتادگی نیمه اول هدایت کند یا خی؟ کاری که با توجه به آمادگی بالای او در این برهه امر خیلی بعیدی به نظر نمی رسد.

تگ ها


استقلال تهران فرشید اسماعیلی