درخشش فروغی، سبقت‌الهی و صادقیان

با برگزاری مسابقات تیراندازی قهرمانی اروپا جواد فروغی و گلنوش سبقت‌الهی در ماده تپانچه بادی و آرمینا صادقیان و فاطمه کرم‌زاده در ماده تفنگ بادی خوش درخشیدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ماده تپانچه بادی آقایان، جواد فروغی تیرانداز المپیکی کشورمان با کسب ۵۸۸ امتیاز شاهکار کرد و توانست در مقایسه با نماینده کشور اوکراین که با امتیاز ۵۸۶ به فینال راه یافت بالاترین امتیاز را کسب کند.همچنین در این ماده دیگر تیرانداز کشورمان سجاد پور حسینی با ۵۷۹ امتیاز از سد نماینده کشور ایتالیا با ۵۷۹ امتیاز گذشت.

در ماده تپانچه بادی بانوان نیز، گلنوش سبقت الهی با ۵۸۶ امتیاز از نماینده کشور روسیه که با ۵۸۱ امتیاز به عنوان نفر اول راهی فینال شد بالاترین امتیاز را کسب کرد و هانیه رستمیان با ۵۷۶ امتیاز از نفر هشتم مرحله مقدماتی نماینده کشور بلاروس با ۵۷۴ امتیاز رکوردی بالاتر را ثبت کرد.

در ماده تفنگ بادی بانوان، آرمینا صادقیان با ۶۲۹.۸ امتیاز و فاطمه کرم‌زاده با ۶۲۸.۷ امتیاز در مقایسه با نماینده اسلوانی با ۶۳۰.۸ به عنوان نفر اول و نماینده روسیه با ۶۲۷.۹ به عنوان نفر هشتم راهی فینال شدند نتیجه مطلوبی را ثبت کردند. در این ماده مه لقا جام بزرگ و نجمه خدمتی به ترتیب ۶۲۳.۹ و ۶۲۲.۴ امتیاز را کسب کردند.

در پایان ماده تفنگ بادی آقایان نیز، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان با ۶۲۶.۵ و ۶۲۱.۶ امتیاز در مقایسه با نماینده روسیه با ۶۳۱.۸ به عنوان نفر اول و نماینده جمهوری چک با ۶۲۷.۱ امتیاز به عنوان نفر هشتم فینال به کار خود پایان دادند.

تگ ها


تیراندازی تیراندازی