Banner

درخشش پیام نیازمند در سال 98

دروازه بان ملی پوش سپاهان آمار فوق العاده ای را در سال ۹۸ از خودش به جا گذاشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیام نیازمند دروازه بان ۲۳ ساله سپاهان یکی از جوان ترین گلرهای حال حاضر فوتبال ایران محسوب می شود که توانسته عملکرد بی نظیری داشته باشد. نیازمند که دومین فصل حضورش در سپاهان را سپری می کند، تا اینجای مسابقات لیگ برتر توانسته درون دروازه طلایی پوشان خوب کار کند و آماری به ثبت برساند که در نوع خود بی نظیر است.


این دروازه بان که در اردوهای اخیر تیم ملی نیز حاضر بوده در مجموع ۲۰ مسابقه ای که برای تیمش در لیگ برتر به میدان رفته ۱۳ بار دروازه اش را بسته نگه داشته و رکورددار کلین شیت در لیگ نوزدهم محسوب می شود. او در این تعداد بازی فقط ۱۲ گل خورده که این موضوع نیز یک رکورد خوب برای نیازمند است. البته در جدول رده بندی لیگ برتر گل های خورده سپاهان ۱۵ گل ثبت شده که ۳ گل آن با حکم کمیته انضباطی و به خاطر دیدار پرسپولیس و سپاهان بوده است.همچنین باید به آمار او یک کلین شیت آسیایی و یک بار گل نخوردن در جام حذفی را نیز اضافه کنیم. 


مساله دیگری که دروازه بان سپاهان را در سال ۹۸ متمایز از رقباش کرد ثبت رکورد بیشترین کلین شیت متوالی بود. او ۹۳۵ دقیقه متوالی دروازه اش را بسته نگه داشت و به تنها دروازه بانی تبدیل شد که در طول تاریخ این تعداد دقیقه دروازه اش را قفل کرده است. هرچند که چندی قبل زهرا خواجوی دروازه بان تیم ملی زنان با ثبت رکورد ۹۵۳ دقیقه متوالی گل نخوردن روی دست پیام بلند شد.


نیازمند که سال ۹۸ از نظر فوتبالی برایش فوق العاده رقم خورده، حالا امید زیادی دارد در سال جدید بتواند رکوردهایش را افزایش بدهد و روزهای بهتری را نیز تجربه کند.

بیشتر بخوانید:
کمک‌ محسن بنگر علیه کرونا به مردم مازندران
هر کسی به بیمارستان می‌رود، با یک تست می‌گویند کرونا دارد!

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران پیام نیازمند پیام نیازمند سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال