درخواست آرژانتین از روسیه برای «مسی» و یاران

......

 

 

ئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین از سفیر روسیه خواسته تا کشورش تیم امنیتی ویژه ای برای لیونل برای مسی و تیم فوتبال آرژانتین در روسیه در نظر بگیرد.

یکی از اخباری که در روزهای اخیر سوژه رسانه های مطرح دنیا شده بود، تهدید داعش برای تیم های امریکای جنوبی در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ بود. موضوعی که واکنش کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین را در پی داشته است.

داعش اخیرا تهدید کرده که در رقابت های سال آینده در روسیه مشکلاتی ایجاد خواهد کرد و مطمئنا منظورش حملات تروریستی است. این گروه تروریستی همچنین عکسی از لیونل مسی را منتشر کرده که از یک چشم او خون می چکد و لباس زندانی ها را به تن دارد.

با توجه به این که آرژانتین در ماه نوامبر به روسیه سفر می کند تا با تیم ملی فوتبال این کشور و همچنین نیجریه بازی داشته باشد، رئیس فدراسیون فوتبال این کشور دیداری با ویکتور کورونلی، سفیر روسیه در آرژانتین داشته است.

روزنامه آرژانتینی اوله مدعی شده در نتیجه این قرار ملاقات قرار شده روس ها تیم امنیتی  ویژه ای برای تیم ملی آرژانتین و لیونل مسی در این مسابقات در کشور روسیه در نظر بگیرند. به نظر تهدید داعش سران فوتبال آرژانتین را بسیار نگران کرده و مشکل نگرانی هم دیگر مشکلی از که قرار است کار آرژانتین در روسیه را سخت کند.

این تیم به سختی به بازی های جام جهانی صعود کرده و تحت فشار انتقادات است. همچنین شخص مسی که سوژه تهدیدی داعشی ها بوده یک نگرانی بزرگ دارد و آن هم این است که شاید این آخرین شانسش برای موفقیت در رقابت های جام جهانی باشد. 

 

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی فوتبال