درخواست از مسئولان برای برخورد قضایی با ورزشکار هنجارشکن

رفتارهای خلاف عرف و شرع یکی از قهرمانان المپیک کشورمان در مازندران باعث ناراحتی جمع کثیری از اهالی این استان شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مشرق نوشت: پیرو انتشار تصاویری از مهمانی یکی از قهرمانان المپیکی سالهای اخیر کشورمان، مسئولان استان مازندران خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی مراجع قضائی شدند.

این قهرمان سرشناس که پیش از این نیز رفتارهای هنجارشکنانه ای در ارتباط با مسائل اجتماعی داشته و بعضاً در امور غیرورزشی نیز اقدام به انتشار پست و یا انجام مصاحبه کرده بود به تازگی با برگزاری یک پارتی پرسروصدای مختلط رفتاری خلاف عرف و شرع و همچنین در ایام اوج شیوع کرونا، داشته است.

از این پارتی پرسروصدا فیلم و تصاویری نیز در فضای مجازی منتشر شده است. تصاویری که از این قهرمان المپیکی که باید الگوی جوانان باشد انتظار نمی‌رفت. قهرمانی که مسیر ورودش به بازی‌های المپیک برای کشورمان نیز پرهزینه بوده حالا در استان مازندران و شهر قائمشهر رفتارهایی را از خود بروز داده که در شأن و جایگاه یک قهرمان المپیکی نیست و بیش از هر چیز به اشاعه فساد اخلاقی و رفتارهای خلاف عرف شبیه است.

ضروریست با توجه به بازتاب این مهمانی و اعتراضاتی که از سوی اهالی منطقه در رابطه با آن طرح شده مقامات قضائی به این موضوع ورود کرده و با عامل یا عاملین این هنجارشکنی برخورد کنند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد ایتالیایی برای مهاجم ایران

غول کشتی روسیه در انتظار حکم پرونده دوپینگ

تگ ها


ورزش ورزشکاران دستگاه قضایی نساجی مازندران المپیک لیوبلیانا