درخواست انتقال قرضی مسی به یوونتوس!

فابیو کاپلو سرمربی پیشین یوونتوس اعلام کرد که زمانی به دنبال جذب فوق ستاره آرژانتینی جهان فوتبال بوده و قصد داشته او را به صورت قرضی به تورین منتقل کند....

فابیو کاپلو سرمربی پیشین یوونتوس اعلام کرد که زمانی به دنبال جذب فوق ستاره آرژانتینی جهان فوتبال بوده و قصد داشته او را به صورت قرضی به تورین منتقل کند.

به گزارش مدال، «لیونل مسی» فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا یکی از نوابغ تاریخ جهان فوتبال است و هر تیمی برای به دست آوردن او زمین را به آسمان می‌رساند. در این بین «فابیو کاپلو» در آستانه دربی ایتالیا میان اینتر و یوونتوس با «اسکای اسپورت» ایتالیا صحبت کرده و حرف‌های بسیار جالبی را به زبان آورده است.

کاپلو در ابتدا در خصوص این تقابل اینتر و یووه گفت: «برای هر دو تیم بازی جذابی خواهد بود. یوونتوس برابر تیمی که در حمله سرعت بالایی دارد کیلینی را نخواهد داشت، اینتر باید شخصیت خود را نشان دهد. آنها در این فصل سری‌آ هنوز برابر تیمی بزرگ به میدان نرفته‌اند، نراتزوری‌ها دربی شهر میلان را فتح کردند اما میلان این روزها تیم کم‌خطری است. دربی ایتالیا به نظرم میانه میدان نتیجه را مشخص خواهد کرد.»

فابیو که زمانی هدایت یوونتوس را برعهده داشت و شب گذشته از نزدیک شاهد پیروزی بارسلونا برابر اینتر با درخشش مسی بود، در ادامه صحبت‌هایش گفت: «اولین بار که مسی را دیدم در جام خوان گمپر بود و او تنها 16 سال داشت. او وفتی به زمین آمد نمایش خوبی داشت و هواداران را تهییج کرد. پس از بازی سمت رایکارد رفتم و از او خواستم که مسی را به ما در یوونتوس قرض بدهد. آن‌ها سه بازیکن خارج از اتحادیه اروپا داشتند و استفاده از مسی برایشان ممکن نبود اما رایکارد گفت که هرگز مسی جدا نخواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

اظهارات جنجالی سرمربی سابق آرژانتین درباره لیونل مسی

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا آبی و اناری‌ها بلوگرانا فابیو کاپلو یوونتوس بانوی پیر بیانکونری اینتر یوونتوس اینتر نراتزوری سری آ فوتبال جهان سری آ Primera División فوتبال