درخواست ایران برای لغو بازی در زمین بی طرف رد شد!

یک سایت عربستانی با اشاره رویارویی نمایندگان فوتبال ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا نوشت: AFC باز هم درخواست ایرانیها را قبول نکرد ......

یک سایت عربستانی با اشاره رویارویی نمایندگان فوتبال ایران و عربستان در لیگ قهرمانان آسیا نوشت: AFC باز هم درخواست ایرانی‌ها را قبول نکرد.

به گزارش مدال، در گزارش سایت اسپورت 24 عربستان آمده است: در حالی که دو باشگاه الهلال و الاهلی عربستان با تیم‌های استقلال و پرسپولیس ایران همگروه شده‌اند، باشگاه‌های ایرانی مجددا درخواست‌شان را برای بازی مقابل نمایندگان عربستان به صورت رفت و برگشت در دو کشور اعلام کردند که کنفدراسیون فوتبال آسیا باز هم با خواسته ایرانی‌ها مخالفت کرد.

بر این اساس طبق حکم صادر شده از سوی دادگاه عالی ورزش CAS نمایندگان دو کشور در زمین بی‌طرف بازی‌های خود را برگزار خواهند کرد.

به گزارش مدال از سه سال پیش نمایندگان فوتبال عربستان به دلایل سیاسی و غیر ورزشی حاضر به سفر به ایران نشدند و از همان سال بازی‌های دو تیم در زمین بی‌طرف برگزار شده است. این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال ایران از همان ابتدا به رای دادگاه CAS امیدوار بود و حتی سفر سال گذشته اینفانتینو رئیس فیفا به ایران نیز با ابراز امیدواری مسئولان فوتبال ایران همراه شد اما در نهایت باز هم حرف سعودی‌ها به کرسی نشست و بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان در زمین بی‌طرف برگزار می‌شود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال