درخواست باشگاه استقلال از هوادارانش

دیدار عقب افتاده تیم های استقلال و ذوب آهن اصفهان از هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران روز یکشنبه برگزار می شود....

دیدار عقب افتاده تیم های استقلال و ذوب آهن اصفهان از هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران روز یکشنبه برگزار می شود.

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی برابر پارس جنوبی جم، آماده است تا از سد ذوب آهن نیز بگذرد. آبی ها در این بازی طارق همام و علی کریمی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند اما سایر بازیکنان می توانند به استقلال در این بازی کمک کنند.
در سوی دیگر این میدان تیم ذوب آهن با هدایت علیرضا منصوریان قرار دارد که پیشتر هدایت آبی های پایتخت را برعهده داشت. تیم ذوب آهن بعد از یک دوره نتایج ضعیف، در هفته های اخیر نمایش های خوبی داشته و اخیرا هم توانسته با شکست الکویت و الغرافه به لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. به همین دلیل آن ها از انگیزه و روحیه خوبی برابر استقلال برخودارند و کار آبی ها مقابل آن ها سخت خواهد بود.
مطمئنا حضور هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی و حمایت آن ها از استقلال، می تواند به آبی پوشان در کسب این سه امتیاز مهم و ارزشمند کمک شایانی کند.