درخواست برای افزایش تستهای کرونا از بازیکنان انگلیسی

نونو اسپیریتو سانتو سرمربی ولوز هم با تایید درخواست استیو بروس سرمربی نیوکاسل خواهان گرفتن دو تست کرونا در هفته از بازیکنان شاغل در لیگ برتر شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نونو اسپیریتیو سانتو سرمربی ولوز که تیمش امروز در لیگ برتر انگلیس به مصاف تاتنهام می رود خواهان گرفتن دو تست کرونا در هفته از کلیه بازیکنان شاغل در لیگ برتر شد. او با توجه به افزایش شدید تعداد مبتلایان به کرونا در انگلیس خواهان افزایش شمار تستهای فوتبالیستها شد.

در شرایط فعلی طبق قوانین لیگ برتر انگلیس همه بازیکنان و کادر فنی تیمها در هفته یک بار تست کرونا می دهند. این در حالی است که در دوران پساکرونا و در شروع مجدد لیگ برتر در تابستان تعداد تستها در هفته دو تست بود.

پیش از این هم استیو بروس سرمربی نیوکاسل با توجه به افزایش شدید تعداد مبتلایان به کرونا در انگلیس خواهان افزایش شمار تستها شده بود.

نونو اسپیریتو سانتو می گوید با وجود اینکه شهر لندن از نظر آمار کرونا شرایط خوبی ندارد ولی او برای بازی امروز مقابل تاتنهام نیست هر چند به خرید رفتن بازیکنانش در آستانه این بازی را ممنوع کرده تا ریسک ابتلای آنها افزایش پیدا نکند.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد ایتالیایی و انگلیسی برای هافبک ناراضی رئال

بایرن به دنبال حفظ پدیده ۱۷ساله از وسوسه انگلیسی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا ولورهامپتون فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال