درخواست برای انصراف رئال از جذب پوگبا

استیو مک‌منمن هافبک پیشین رئال مادرید از این باشگاه خواسته با صرف‌نظر از پل پوگبا به دنبال جذب کریستین اریکسن باشد....

به گزارش مدال، باشگاه رئال مادرید باتوجه به سن و سال «لوکا مودریچ» جذب یک هافبک را در دستور کار قرار داده و «زین‌الدین زیدان» از «فلورنتینو پرز» خواسته به هر شکل ممکن «پل پوگبا» هافبک جدایی‌طلب شیاطین سرخ را به خدمت بگیرد. دیگر گزینه کهکشانی‌ها اما «کریستین اریکسن» هافبک تاتنهام است که در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد و بدون هیچ مبلغی می‌تواند به پایتخت اسپانیا منتقل شود.

در این بین «استیو مک‌منمن» هافبک پیشین کهکشانی‌ها معتقد است که رئال با توجه به مبلغ سنگین جذب پوگبا باید به دنبال اریکسن باشد: «اول از همه باید بگویم پوگبا در این فصل به ندرت بازی کرده و دوم اینکه جذب او با سر و صدا و حواشی همراه خواهد بود که مادریدی‌ها این را قطعا دوست ندارند. اریکسن بازیکن با ارزشی است و جذب رایگان او یک سود بزرگ خواهد بود. حتی جذب او با مبلغ اندک در زمستان هم اتفاق بزرگی‌ است اما جذب او به نظر خود هافبک دانمارکی هم بستگی دارد.»

باید دید پرس به توصیه بازیکن سابق خود گوش می‌کند یا به دنبال جذب پوگبا تحت هر قیمتی خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

رئال به سیم آخر زد؛ معاوضه بزرگ به خاطر پوگبا

تگ ها


پوگبا استیو مک منمن رئال مادرید فلورنتینو پرز زین‌الدین زیدان کهکشانی‌ها کریستین اریکسن تاتنهام اسپرز منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال