درخواست برای تعیین تکلیف واردات موتورهای سنگین

رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان دیدار کرد....

 به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مازیار ناظمی در دیدار با مهدی علی نژاد معاون قهرمانی گزارشی از فعالیت های انجام شده در سه ماه گذشته ارائه کرد.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با ارائه گزارش راه اندازی  سامانه ملی فدراسیون گفت: با این سامانه تمامی عملیات مالی و اداری فدراسیون، کمیته ها و هیات ها در چارچوب آن قرار می گیرد و نهایت شفافیت و انضباط مالی و نظارت را حتی در بخش احکام مربیان و قهرمانان پیدا می کنیم. ناظمی با اشاره به راه اندازی اتوماسیون هیات های استانی و ارتباط صحیح‌تر و به‌هنگام‌تر با روسای هیات های استانی گفت: اکنون با تمامی هیات‌ها ارتباط مسنجم تری پیدا کردیم و ارزیابی بهتری از عملکرد مالی واداری آنها داریم.

علی نژاد نیز با تقدیر از فعالیت های انجام شده گفت: کرونا فعالیت های ورزشی را تاخیر مواجه کرد و باید شما تلاش کنید با اجرای دقیق تقویم ورزشی، مجددا فعالیت های این رشته را با کیفیت و سرعت بیشتری از سر بگیرید.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مسئولیت های حرفه ای و مدنی و همگانی دارد ونباید از آنها غافل شود.

علی نژاد با اشاره به اهمیت ساماندهی و شفافیت امور فدراسیون گفت: نظم مالی واداری و جبران کاستی ها باید در دستور کار شما باشد.

در پایان این دیدار ناظمی از معاون قهرمانی درخواست‌ کرد که کارگروه فنی واردات موتورهای ورزشی مطابق دستورالعمل جدید وزارت ورزش و جوانان به ریاست علی نژاد برای تعیین تکلیف مسائل  باقی مانده از گذشته تشکیل شود.

تگ ها


موتورسواری