درخواست برای کناره گیری تیم فرازبام از لیگ برتر هندبال

مدیرعامل باشگاه فرازبام به دنبال رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون هندبال از ارایه درخواستش به هیات مدیره برای انصراف از لیگ برتر هندبال خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کمیته انضباطی فدراسیون هندبال هفته گذشته با اعلام آرای خود بابت تساوی جنجال برانگیز دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و فرازبام خاییز دهدشت تلاش کرد تا پرونده این بازی با اتهام تبانی دو تیم بسته شود اما به نظر می‌رسد که اعتراض تیم‌ها نسبت به رای صادره باز هم این فدراسیون را دچار چالش خواهد کرد.

در این بین باشگاه فرازبام ضمن اعتراض به رای صادره از اعلام درخواست خود به هیات مدیره باشگاه برای انصراف از حضور در لیگ برتر خبر داده است.

مجید پارسایی مدیرعامل باشگاه فرازبام خاییزدهدشت و مربی این تیم در لیگ برتر هندبال مردان در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که هیات مدیره باشگاه در واکنش به در خواست شما برای کناره گیری از لیگ چه تصمیمی گرفته‌اند؟، گفت: چند نفر از اعضای هیات مدیره ما مخالف کناره گیری باشگاه هستند اما قرار است امروز شنبه ۱۱ بهمن جلسه هیات مدیره برگزار شود و درخواست خودمان را برای کناره گیری از لیگ تقدیم این اعضا کنیم تا آنها در این خصوص تصمیم گیری کنند.

وی ادامه داد: قرار است در این جلسه کادر فنی نسبت به این اتفاقات گزارشی را به هیات مدیره هم ارائه دهد.

پارسایی بیان کرد: نامه اعتراضی به فدراسیون بابت این رای داده‌ایم اما جوابی تا این زمان به ما نداده‌اند.

بیشتر بخوانید:

تیم‌های راه‌یافته به نیمه‌نهایی هندبال قهرمانی جهان

برنامه مسابقات لیگ برتر هندبال اعلام شد
 

 

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال مجید پارسایی هندبال