درخواست بنزما از آنچلوتی؛ اجازه بده بازی کنم

به نظر می‌رسد کریم‌بنزما قصد دارد هر طور که شده در دیدار فردا شب مقابل پاری‌سن ژرمن حضور داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فردا شب بالاخره انتظار ها پایان خواهد یافت و دو تیم پاری‌سن ژرمن و رئال‌مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ تقابل دو تیم مدعی و پرستاره که بسیاری در مراحل بالاتر منتظر آن بودند اما حالا یکی از آنها باید در این دوره از رقابت‌ها با چمپیونزلیگ وداع کند.

یکی از مهم‌ترین نگرانی های رئال مادرید برای بازی فردا شب به وضعیت ستاره فرانسوی این تیم یعنی کریم بنزما مربوط می‌شود. بنزما کلیدی ترین بازیکن رئال مادرید در این فصل بوده اما اخیراً دچار مصدومیت شد تا حضور او در دیدار حساس برابر پاری‌سن‌ژرمن در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

لیست رئال مادرید برای تقابل با پی اس جی شب گذشته منتشر شد که نام کریم بنزما نیز در آن به چشم می خورد. البته رسانه‌های اسپانیایی از جمله مارکا مدعی شده اند که تصمیم قطعی در مورد بنزما در تمرین امروز رئال اتخاذ خواهد شد و هنوز حضور او در ترکیب اصلی بازی مقابل پاری‌سن ژرمن مشخص نیست.

در همین راستا نشریه آاس صفحه اصلی امروز خود را به وضعیت ستاره فرانسوی اختصاص داده و با تیتر "بنزما می خواهد بازی کند" مدعی شده که این بازیکن از کارلو آنچلوتی درخواست کرده که به او اجازه دهد که مقابل پاری سن ژرمن به میدان برود.

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال