درخواست تراکتور: اجازه بدهید بازیکنانمان را جایگزین کنیم

باشگاه تراکتور از ای اف سی خواست تا امکان جایگزین کردن بازیکنانش را بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال و AFC خواستار جایگزین کردن بازیکنان جدید در لیست خود شد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تراکتور، پیرو نامه‌ ارسالی قبلی باشگاه درخصوص تعویق دیدار مقابل النصر عربستان، با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته، باشگاه تراکتور طی نامه‌ای خواستار جایگزین نمودن بازیکنان جدید به جای بازیکنان مصدوم و کرونایی خود شد.

بر این اساس باشگاه تراکتور که به دلیل مصدومیت، محرومیت و مثبت شدن تست کرونایی تعدادی از بازیکنان حاضر در لیست آسیایی، از لحاظ حد نصاب قانونی تعداد بازیکنان برای دیدار مقابل النصر عربستان دچار مشکل بود، طبق درخواست ارسال شده، خواستار اعطای فرصت جهت جایگزین نمودن پنج بازیکن امید در لیست خود شد.

ای اف سی پیش تر چنین اجازه ای را به الهلال عربستان داده بود و پس از ابتلای چند بازیکن این تیم به کرونا، ای اف سی اجازه داد تا نام دو دروازه بان به فهرست تی تی ها اضافه شود.

البته تراکتور در حالی درخواست جایگزین کردن بازیکنان جدید را داده که باتوجه به محرومیت نقل و انتقالاتی، امکان ثبت قرارداد جدید ندارد و باید بازیکنانی را به لیست اضافه کند که پیش تر با تیم قرارداد داشتند.

تگ ها


تراکتور