درخواست توتی از هواداران رم؛ المپیکو را پر کنید

فرانچسکو توتی، دنیله د روسی و الساندرو فلورنزی، بازیکنان رم از دو آتشه های این تیم درخواست کردند که برای بازی با لاتزیو به ورزشگاه بیایند ......


فرانچسکو توتی، دنیله د روسی و الساندرو فلورنزی، بازیکنان رم از دو آتشه های این تیم درخواست کردند که برای بازی با لاتزیو به ورزشگاه بیایند.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دو تیم روز یکشنبه هفته آینده در دربی دلا کاپیتاله به مصاف یکدیگر خواهند رفت و این در حالیست که دوآتشه های هر دو تیم به خاطر نصب نرده ها در قسمت دو آتشه ها حضور در ورزشگاه را تحریم کرده اند. فصل گذشته نیز به خاطر گرانی قیمت بلیط ها، دربی رم در ورزشگاه نیمه پر برگزار شد ولی حال بازیکنان رم از هواداران درخواست کردند که این بار ورزشگاه را پر کنند.

توتی در این رابطه گفت:" ما می خواهیم مثل قدیم دو آتشه ها به ورزشگاه برگردند. به آنها برای رسیدن به اهدافمان نیاز داریم."د روسی نیز در پیامی مشابه، هواداران را نیاز تیم برای شکست دادن لاتزیو عنوان کرد.


با این وجود انتظار نمی رود که این درخواست ها نیز تاثیری در تصمیم هواداران داشته باشد. حدود 15 هزار بلیط برای این بازی آماده فروش است که تنها 2 هزار بلیط به فروش رسیده است.

 

تگ ها


سری آ فوتبال