درخواست تکواندوکاران المپیکی و وعده رییس فدراسیون

تکواندوکاران المپیکی در حاشیه مراسم امروز فدراسیون تکواندو، خواستار برگزاری اردوی تیم ملی شدند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که امروز مراسم رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو با حضور علی نژاد، معاون وزیر ورزش برگزار شد، آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی به عنوان دو ملی‌پوش المپیکی این رشته درخواست کردند اردوی تیم ملی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود. 


آرمین هادی‌پور در حاشیه مراسم امروز گفت: متاسفانه به تیم ملی تکواندو و اکثر رشته‌های رزمی اجازه تمرین ندادند. امیدوارم زودتر اردوها شروع شود چون در غیر اینصورت ما ضرر می‌کنیم. 


میرهاشم حسینی نیز در این باره گفت: وقتی در شهر خودمان بیرون از خانه می‌رویم و تمرین می‌کنیم، نمی‌دانیم در آن مکان قبل از ما چه کسی و با چه شرایطی تمرین کرده. وقتی به فدراسیون تکواندو بیاییم، قطعا بهتر می توانیم شرایط را کنترل و نکات بهداشتی را رعایت کنیم. 


بعد از مطرح شدن درخواست این دو تکواندوکار المپیکی، پولادگر، رییس فدراسیون تکواندو گفت: این قول را گرفتیم که اگر برگزاری مسابقات بین‌المللی قطعی شود، با شرایط خاص و دستورالعمل‌های بهداشتی اردوی تیم ملی را برگزار کنیم. 


گفته می‌شود طی روزهای آینده فدراسیون جهانی تکواندو تاریخ رویدادهایی همچون رقابت‌های قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک را اعلام می کند که زمان آن آبان ماه سال جاری خواهد بود.

تگ ها


تکواندو