درخواست جالب رامین رضائیان: برای کی روش نظرسنجی بگذارید!

مدافع تیم ملی فوتبال ایران خواسته جالبی را مطرح کرد....

مدافع تیم ملی فوتبال ایران خواسته جالبی را مطرح کرد.

 

به گزارش مدال، رامین رضاییان در خصوص دیدار تیم ملی ایران مقابل چین گفت: خدا را شکر می‌کنم با ارائه یک بازی خوب توانستیم نتیجه بگیریم و دل مردم را شاد کنیم. این روزها همه تمرکز ما این است که مردم ایران را شاد کنیم و خدا را شکر که سرافکنده نشدیم. از امروز دیگر فکر کردن به بازی با چین کافی است و همه تمرکزمان را باید روی بازی با ژاپن بگذاریم.

وی افزود: بازی خیلی سختی مقابل ژاپن داریم و از برترین قدرت‌های فوتبال آسیاست و با دیدن بازی‌های این تیم مشخص است که از چه کیفیتی برخوردار است و مسیر سختی را هم تا نیمه نهایی جلو آمده و تیم‌های قدرتمندی را از پیش رو برداشته. همانطور که گفتم از امروز همه تمرکز ما روی بازی با ژاپن و بررسی این تیم است تا با تمام قوا به این بازی برویم و به امید خدا و با دعای خیر مردم نتیجه بگیریم.

رضائیان با اشاره به اینکه همچنان علیه کی‌روش انتقاداتی صورت می‌گیرد گفت: در مورد کی‌روش من نباید نظر بدهم و مردم بهترین قاضی هستند. بهتر است یک نظر سنجی عمومی برگزار شود تا همه ببینند نظر مردم چیست. حرف زدن راحت است ولی در عمل باید خودت را ثابت کنی و همانطور که گفتم مردم بهترین قاضی در مورد کی‌روش و عملکردش و منتقدانش هستند.