درخواست دلیخت برای دریافت دستمزد برابر با امباپه؟

ستاره تازه وارد یوونتوس به شایعه عجیب رسانه‌های فرانسوی مبنی بر درخواست او از PSG برای دریافت دستمزد برابر با امباپه واکنش نشان داد....

به گزارش مدال؛ در روزهای گذشته چند رسانه فرانسوی از جمله اکیپ مدعی شدند که «ماتیاس دلیخت» به دلیل اینکه حقوق پیشنهادی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با حقوق پرداختی پاریسی‌ها به «کیلیان امباپه» برابر نبوده، پای میز قرارداد با PSG ننشسته است. حال ستاره جدید باشگاه یوونتوس ادعای رسانه‌های فرانسوی را بی‌پایه و اساس خوانده و اعلام کرده که پول در انتخاب او بی‌تاثیر بوده است.

دلیخت که به تازگی با 85.5 میلیون یورو به یوونتوس پیوسته، در جدیدترین صحبت‌های خود گفت: «در تمام دوران حرفه‌ای خود تلاش کردم که تا حد ممکن از شایعات دور باشم ولی در ماه‌های اخیر موفق به انجام آن نشدم و شرایط در نقطه‌ای بسیار خسته‌کننده شد. دیوانه‌وارترین شایعه‌ای که خواندم درباره دلیل نرفتنم به PSG بود؛ آنها مدعی شدند که عدم دریافت دستمزد برابر با امباپه عامل اصلی نرفتن من به پاری‌سن‌ژرمن بوده. من همیشه به مینو رایولا گفتم که می‌خواهم مقصد بعدی‌ام را پس از پایان لیگ ملت‌های اروپا اعلام و تا آن زمان به بازی برای هلند تمرکز کنم. به محض اینکه از تمایلم به رفتن به یوونتوس سخن گفتم، او شروع به فراهم کردن مقدمات کرد. پول برای من مسئله‌ای نیست و مردمی که مرا می‌شناسند این را می‌دانند. مینو مدیربرنامه من است و مباحث مالی پس از مباحث ورزشی به میان می‌آیند.»

دلیخت در ادامه گفت: «زمانی که به فوتبال ایتالیا فکر می‌کنید، مدافعان‌شان به ذهن شما می‌آیند. بهترین بازیکنان ایتالیا در طول تاریخ مدافعان بودند: بارسی، مالدینی، کاناوارو و نستا قهرمان‌های من در کودکی بودند. هنوز پیراهن یوونتوس که در هفت سالگی خریدم را دارم. باور دارم پیوستن به یوونتوس مرا مدافع کامل‌تری می‌کند. من با فوتبال و فلسفه آژاکس بزرگ شدم اما در یوونتوس، هدف بردن و موفقیت است. با بازیکنانی مانند بوفون، کیلینی و رونالدو می‌توانم قدم بعدی را بردارم. آنها تجربیات بی‌نظیری دارند و من از آنها درس‌های زیادی خواهم آموخت.»

بیشتر بخوانید:

دلیخت چگونه گران‌ترین مدافع تاریخ شد؟ + فهرست ۱۰ مدافع گران تاریخ

تگ ها


ماتیاس دلیخت دلیخت یوونتوس پاری سن ژرمن کیلیان امباپه اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات بیانکونری بانوی پیر سری آ متیس دلیخت یوونتوس سری آ فوتبال