درخواست رئیس باشگاه رئال از زیدان در خصوص پل پوگبا

به دنبال انتشار اخباری از انتقال پل پوگبا ستاره منچستریونایتد به رئال مادرید، فلورنتینو پرز رئیس این باشگاه از زین‌الدین زیدان خواست تا از جذب این بازیکن صرف‌نظر کند...

رئیس باشگاه رئال مادرید از زیدان خواست که از به خدمت گرفتن ستاره منچستریونایند صرف‌نظر کند.
به گزارش مدال، رئال مادرید تقریبا تمام خواسته های زیدان را فراهم کرده و تنها ستاره باقیمانده از لیست خرید تابستانی زیزو را باید پل پوگبا، هافبک فرانسوی و 26 ساله منچستریونایتد دانست. اما نشریه ایندپندنت مدعی شد فلورنتینو پرز تمایلی به مذاکره برای خرید پوگبا ندارد و از زیدان خواسته از تلاش برای جذب او دست بردارد.
منچستریونایتد هیچ تمایلی به از دست دادن گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاه خود ندارد و حاضر نیست با مبلغی کمتر از 150 میلیون پوند وی را به فروش برساند. رئال مادرید در هفته های اخیر برای خرید پوگبا مذاکرات مفصلی با یونایتد انجام داده اما مدیران تیم انگلیسی تحت هیچ شرایطی از قیمت تعیین شده کوتاه نمی آیند و به همین دلیل رئال مادرید کار بسیار دشواری برای خرید پوگبا دارد.
در چنین شرایطی، فلورنتینو پرز قصد ندارد بیش از این برای خرید پوگبا تلاش کند و به زیدان اطلاع داده امکان خرید وی در تابستان امسال وجود ندارد.
رئال مادرید در ابتدا قصد داشت با فروش ستاره هایی چون گرت بیل، خامس و کیلور ناواس مبلغ مورد نظر برای خرید پوگبا را فراهم کند اما در حال حاضر هیچ تیمی قادر به پرداخت دستمزد هنگفت گرت بیل نیست، جدی ترین پیشنهاد خامس نیز انتقال قرضی به ناپولی بوده و تیمی برای جذب دروازه بان کاستاریکایی کهکشانی ها وارد عمل نشده است.

بیشتر بخوانید:

انتقال ستاره اینتر به بایرن مونیخ منتفی شد

تگ ها


منچستریونایتد رئال مادرید فلورنتینو پرز زین‌الدین زیدان پل_پوگبا اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا لیگ برتر انگلیس لالیگا پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال