درخواست سرسام‌آور دورتموند برای فروش هالند

جوزپ پدرول، کارشناس برنامه تلویزیونی الچرینگیتو، مدعی شد باشگاه دورتموند در این تابستان برای فروش ارلینگ هالند مبلغ ۲۵۰ میلیون یورو می خواهد....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند در ژانویه سال گذشته تنها با ۲۰ میلیون یورو از باشگاه اتریشی سالزبورگ به دورتموند پیوست و از آن زمان تا به حال خود را در قامت یکی از آماده ترین فوتبالیست های حال حاضر اروپا به اثبات رسانده و گل های زیادی برای زنبورها وارد دروازه حریفان کرده است.

همین عملکرد خیره‌کننده ستاره نروژی باعث شده بسیاری از تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن باشند. از غول‌های فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلونا گرفته تا اکثر تیم‌های بزرگ انگلیسی که در ماه های اخیر به جذب ارلینگ هالند علاقه نشان داده اند؛ ستاره ای که می تواند برای چندین سال خط حمله هر تیمی را تضمین کند.

با این حال بعید به نظر می‌رسد که دورتموند به این راحتی‌ها راضی به فروش ستاره نروژی خود شود. در همین ارتباط جوزپ پدرول، کارشناس برنامه تلویزیونی الچرینگیتو، ادعای عجیبی را مطرح کرده و می گوید باشگاه آلمانی قیمت ارلینگ هالند را مشخص کرده که بر این اساس هر تیمی که خواهان جذب این بازیکن در تابستان ۲۰۲۱ باشد باید مبلغ سرسام آور ۲۵۰ میلیون یورو بپردازد؛ اتفاقی که در مقطع کنونی و شرایط اقتصادی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا برای هر باشگاهی غیر ممکن محسوب می شود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند