درخواست شکوری زیر پست کنعانی زادگان

معاون باشگاه پرسپولیس که ماموریت توافق با بازیکنان این تیم را برعهده دارد، همچنان امیدوار است بازیکنان مدنظر پای میز مذاکره حاضر شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که چیزی تا پایان فصل بیستم باقی نمانده، پایان قرارداد چند ستاره سرخ‌ها نگرانی بزرگی برای هواداران شکل داده است. یکی از این بازیکنان محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی‌پوش سرخ‌هاست که حرف و حدیث زیادی درباره آینده وی و احتمال حضور در فوتبال خارج از ایران نیز مطرح شده است.

در این رابطه باشگاه پرسپولیس طی چند مرحله درخواست کتبی و شفاهی خود را برای مذاکره با کنعانی زادگان را مطرح کرده است که همه چیز از سوی این مدافع ملی‌پوش به پایان فصل موکول شده است.

در پایان دیدار سوپرکاپ اما اتفاق جالبی رقم خورده است. کنعانی زادگان که بعد از این قهرمانی حضوری فعال در صفحه مجازی و اینستاگرام داشت، با قرار دادن پستی این قهرمانی را به هواداران تیمش تبریک گفت. یکی از کامنت‌هایی که در این رابطه جلب نظر کرده اما مربوط به ابراهیم شکوری، معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس بود که در آن نوشته بود" در باشگاه منتظرت هستیما!"

اشاره ابراهیم شکوری به درخواست دوباره آنها برای مذاکره برای تمدید قرارداد با این بازیکن بود که البته هنوز پاسخی به آن نداده است و باید دید سرنوشت او و سرخ‌ها در لیگ بیست و یکم به چه شکل خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ٰمطهری: DNA قهرمانی در خون پرسپولیس است

سید جلال: قرارداد همه تیم‌ها شفاف شود

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری محمد حسین کنعانی زادگان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال