درخواست صنعت نفت؛ به ما فرصت ۲ ماهه بدهید

صنعت نفت در هفته نخست بازی ها فردا میهمان ذوب آهن است و این در حالی است که هنوز کارت بازیکنان جدید این تیم صادر نشده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به دلیل بدهی های باشگاه فعلا سازمان لیگ قبول نکرده است کارت بازیکنان جدید این تیم را برای حضور در هفته نخست بازی ها صادر کند. باشگاه در حال حاضر بودجه ای برای پرداخت بدهی ها ندارد اما در تلاش است با ارایه چک تضمینی به فدراسیون فوتبال برای پرداخت بدهی ها یکی دو ماه فرصت بگیرد. 

جهانگیر کی شمس، سرپرست باشگاه صنعت نفت آبادان به این موضوع اشاره صریحی می کند و می گوید: « همچنان درگیر رایزنی با فدراسیون فوتبال هستیم. به برخی بازیکنان قبلی یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بدهی داریم. می‌خواهیم چک تضمینی در اختیار کمیته انضباطی قرار بدهیم و طبق آن از فدراسیون برای بازشدن پنجره مان زمان بگیریم و ظرف یکی دو ماه آینده با حل شدن مشکلات، رضایت این نفرات را جلب کنیم. اینکه این موضوع را قبول کنند تا ظهر امروز مشخص می‌شود. البته این طلبکاران هم حق دارند.»

گفتنی است وزارت نفت با وجود همه تلاش های صورت گرفته از سوی اعضای هیات مدیره و هم چنین مدیران ورزشی شهرستان و استان تا کنون کمکی به تیم نکرده است و ظاهرا مصوبه مجلس را مانع از تامین هزینه های تیم می داند. دقیقا به دلیل همین مشکلات مالی بود که سیروس پورموسوی سرمربی فصل گذشته تیم با وجود قرارداد دو ساله با باشگاه طی تفاهم نامه ای اردوی آبادانی ها را ترک کرد. به نظر می رسد در چنین شرایطی آبادانی ها تنها باید منتظر کمک های مالی منطقه آزاد اروند بمانند.

تگ ها


صنعت نفت آبادان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال