درخواست عجیب اینتر از الکسیس سانچس

سران اینتر قصد حفظ الکسیس سانچس برای فصل را دارند ولی نه به هر قیمتی....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تابستان گذشته الکسیس سانچس با قرارداد قرضی و بند خرید دائمی از منچستریونایتد راهی اینتر شد. سانچس در یونایتد روزهای خوبی نداشت و هرگز نتوانسته بود دوران خوبش در آرسنال را تکرار کند. به همین دلیل او به اینتر پاسخ مثبت داد تا بلکه بتواند به روزهای خوب گذشته برگردد؛ به خصوص که تجربه بازی در سری آ با پیراهن اودینزه را داشت.

از بخت بد، یک مصدومیت سنگین باعث شد تا الکسیس چندین هفته به دور از میادین بماند و هنوز نتوانسته ارزش هایش را به اثبات برساند ولی با این وجود اینتری ها قصد حفظ او برای فصل بعد را دارند.

اینتر می خواهد الکسیس فصل بعد هم ماندنی شود ولی به او اطلاع داده اند که دستمزدش باید از ۴۰۰ هزار پوند در هفته به ۲۰۰ هزار پوند کاهش یابد. تنها به این شرط است که بند خرید او فعال خواهد شد.

حالا همه چیز به ستاره شیلیایی بستگی دارد. او می تواند با دستمزد پایین در اینتر بماند یا به یونایتد برگردد و ۴۰۰ هزار پوند در هفته دریافت کند.

سانچس اخیرا گفته است که در اینتر بار دیگر عاشق فوتبال شده و با شناختی که از آنتونیو کونته و سیاست های اینتر دارد، مطمئن است که این باشگاه آینده ای درخشان و پرافتخار را پیش رو دارد.

بیشتر بخوانید:

ادامه دردسرهای کرونا؛ اینتر- ناپولی هم به تعویق افتاد

ورود دادستان ایتالیا به استوری جنجالی رئیس اینتر

 

 

تگ ها


الکسیس سانچس اینتر میلان فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال