درخواست عجیب سیمئونه از بازیکن رئال

سرمربی اتلتیکومادرید در آخرین داربی مادرید از مهاجم اسپانیایی رئال درخواست عجیبی کرد ......

سرمربی اتلتیکومادرید در آخرین داربی مادرید از مهاجم اسپانیایی رئال درخواست عجیبی کرد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید سه شنبه شب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سه گل اتلتیکومادرید را شکست داد تا کار برای صعود شاگردان دیگو پابلو سیمئونه سخت شود. در جریان داربی مادرید اتفاق عجیبی رخ داد که شبکه کوپه اسپانیا این موضوع را فاش کرد. زمانی که آلوارو موراتا در حال گرم کردن خود در کنار زمین بود دیگو سیمئونه به او نزدیک شد و گفت : به تیم من پیوند و برای اتلتیکومادرید بازی کن.

اولین بار نیست که سرمربی اتلتیکو علاقه اش را به مهاجم جوان مادرید نشان می دهد. او سعی کرده است مهاجم اسپانیایی را به پیوستن به اتلتیکو راضی کند.

مشکل سیمئونه این است که موراتا پیشنهادات قابل توجهی دارد. منچستریونایتد خواهان اوست و چلسی آنتونیو کونته نیز به دنبال جذب مهاجم اسپانیایی است. سرمربی ایتالیایی، پیش از این خواهان موارتا بود اما این اتفاق نیفتاد چون کونته سرمربی تیم ملی ایتالیا شد.

علاقمندی چلسی به این بازیکن موضوع جدیدی نیست. موراتا در مصاحبه با گاردین به این موضوع اشاره کرد و گفت : سرمربیان زیادی در لیگ برتر انگلیس با من تماس گرفتند. من به آن ها گفتم دوست دارم در یکی از تیم های لندنی بازی کنم اما باید منتظر تصمیم گیری باشگاه رئال مادرید بمانم. به طور خصوصی با مائوریسیو پوچیتینو (سرمربی تاتنهام) و کونته صحبت کردم. تماس باشگاه ها برای جذب من با پدرم و یا مدیر برنامه ام اتفاق عادی است.

این اظهارات باشگاه رئال مادرید را متعجب نکرده است. شرایط مهاجم اسپانیایی ساده نیست. او تقریبا تصمیم گرفته است که تابستان آینده مادرید را ترک کند. مهاجم اسپانیایی از برخی از بازیکنان تیم مادریدی بیش تر بازی کرده است اما در بازی های حساسی هم چون دو داربی اخیر، ال کلاسیکو و دیدارهای رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی برابر بایرن مونیخ  فرصت بازی پیدا نکرد.

در این شرایط پیوستن موراتا به اتلتیکو بعید به نظر می رسد چون رئال مادرید همیشه خواهان تئو ارناندس بوده است اما باشگاه اتلتیکو مخالفت کرده است. امکان حضور موراتا در منچستریونایتد و یا چلسی بیش تر است چون باشگاه اسپانیایی خواهان داوید دخئا و تیبو کورتوا (دروازه بانان یونایتد و چلسی) است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال