درخواست عجیب شهردار پاریس از نیمار

پس از اتفاقات مربوط به جدایی نیمار از پای‌سن‌ژرمن که ناراحتی هواداران این تیم فرانسوی را به دنبال داشت، شهردار پاریس درخواست عجیبی از این بازیکن برزیلی دارد....

پس از اتفاقات مربوط به جدایی نیمار از پای‌سن‌ژرمن که ناراحتی هواداران این تیم فرانسوی را به دنبال داشت، شهردار پاریس درخواست عجیبی از این بازیکن برزیلی دارد.

به گزارش مدال، شهردار پاریس درخواست خود از نیمار را در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد.
خانم آن هیلدالغو در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی درباره نگرانی و عصبانیت هواداران پی‌اس‌جی از شایعات جدایی نیمار در رسانه‌ها و بازگشت مجدد او به بارسلونا سخن گفت و عنوان کرد: نیمار، حالا تو باید در کسب جام به ما کمک کنی. ما برج ایفل را به مناسب ورود تو تزئین کردیم و به رنگ قرمز و آبی که رنگ پاری‌سن‌ژرمن است درآوردیم. هنوز هم ما تو را بسیار دوست داریم و باید چمپیونزلیگ را برای ما فتح کنی.
این شهردار همچنین درباره لحظاتی سخن گفت که نیمار اولین روزهای حضورش در فرانسه برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفت و هواداران به شکلی عجیب از او استقبال کردند. 
هیلدالغو در پایان افزود:  نیمار ممکن است پس از حضور مجدد در بازی‌های پی‌اس‌جی نتواند آن عملکرد همیشگی را ارائه دهد، اما اگر او حداکثر توانایی‌های خود را بخواهد به نمایش بگذارد، که ما از آن نیز آگاه هستیم، قطعا هواداران با او آشتی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

ذوق‌زدگی ستاره سابق یونایتد از هم‌بازی شدن با نیمار

تگ ها


آخرین اخبار نیمار اخبار نیمار اخبار جدید نیمار بارسلونا نیمار نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال