درخواست لیونل مسی برای جذب تیاگو سیلوا

تیاگو سیلوا، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن ممکن است فصل بعد راهی بارسلونا شود....

به گزارش مدال، به نظر می رسد دوران هشت ساله حضور تیاگو سیلوا در فرانسه رو به پایان بوده و با توجه به عدم مبادرت طرفین به تمدید قرارداد، این مدافع ۳۵ ساله و برزیلی در تابستان پیش رو از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد.

نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد ممکن است مقصد بعدی تیاگو سیلوا تیم بارسلونا باشد. این مدافع برزیلی علاقه زیادی دارد دوران درخشان ورزشی اش را در بارسا به اتمام برساند و باشگاه اسپانیایی نیز به جذب تیاگو سیلوا علاقه دارد.

اما طبق ادعای این نشریه، لیونل مسی، کاپیتان آرژانتینی بارسلونا علاقه زیادی به رخ دادن این انتقال دارد. مسی معتقد است حضور این بازیکن باتجربه در رختکن بارسلونا به سود آنها خواهد شد و رفتار حرفه ای و سابقه درخشان تیاگو سیلوا می تواند به آنها در مسیر کسب موفقیت کمک کند. این در حالیست که بارسلونا در حال حاضر مدافعانی چون جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی و کلمنت لانگله را نیز در اختیار دارد و احتمالا تیاگو سیلوا در صورت انتقال به این تیم فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی پیدا نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
درخواست عجیب اینتر از الکسیس سانچس
تیاگو سیلوا و رویای بازنشستگی کنار مسی 

تگ ها


لیونل مسی تیاگو سیلوا پاری سن ژرمن فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات تیاگو سیلوا لیونل مسی پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال