!درخواست مدیران پرسپولیس ; وام هفت میلیاردی بدون بهره

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت -مدیران باشگاه پرسپولیس خوب می دانند با کمک های هواداری نمی توان بدهی وحشتناک به ژوزه و دستیارانش را پرداخت کرد و البته زمان کافی برای جمع آوری کمک های مردمی به اندازه مورد نیاز وجود ندارد ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت - مدیران باشگاه پرسپولیس خوب می دانند با کمک های هواداری نمی توان بدهی وحشتناک به ژوزه و دستیارانش را پرداخت کرد و البته زمان کافی برای جمع آوری کمک های مردمی به اندازه مورد نیاز وجود ندارد. در صحبت های اخیر مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به این نکته اشاره شده بود که شاید این باشگاه پول مورد نیاز برای پرداخت طلب ژوزه و دستیارانش را قرض بگیرد یعنی اینکه به این گزینه که ظاهرا تنها گزینه باقی مانده است فکر کرده.

البته مدیران، بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس در صحبت های شان از دولت تقاضای کمک کرده اند و به عبارتی چشم به کمک دولت دوخته اند. البته آنها که خوب می دانند وزارت ورزش و نهادهای دولتی نمی توانند به صورت مستقیم به این باشگاه کمک کنند خواستار تسهیلات دولتی هستند. در حال حاضر گرفتن وام 8-7 میلیاردی برای پرداخت این بدهی ها تنها چاره کار به نظر می رسد. پرسپولیسی ها می گویند اگر دولت از طریق یکی از بانک های دولتی وام 8-7 میلیاردی با سود صفر درصد در اختیارشان بگذارد مشکلات را حل خواهند کرد.

مدیران باشگاه پرسپولیس عتقاد دارند این کار برای دولت اصلا سخت نیست و به راحتی می توانند مبلغی که در ماه چندین برابرش به افراد مختلف به صورت وام پرداخت می شود را برای این باشگاه فراهم کنند. البته باشگاه پرسپولیس این پول را به صورت هبه نمی خواهد و حتما به صورت اقساط وام 8-7 میلیاردی را پس خواهد داد . در این میان باشگاه برای پرداخت اقساط روی کمک هوادارانش حساب باز کرده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال