درخواست مدیرعامل پرسپولیس از وزیر ورزش؛ گره کور کالدرون و استرا

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات مالی سرخپوشان و پرداخت مطالبات گابریل کالدرون به دیدار مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان خواهد رفت...

به گزارش مدال، گابریل کالدرون که مدت‌ها پیش اعلام کرده بود تا پایان ماه دسامبر سال میلادی جاری به باشگاه پرسپولیس فرصت تسویه حساب قراردادش تا نیم فصل را می‌دهد بار دیگر نسبت به این موضوع پافشاری کرد تا مدیران پرسپولیس نگران فسخ یکطرفه قراردادش شوند.
سرمربی سرخپوشان پایتخت جمعه هفته جاری را پایان مهلت او به پرسپولیس اعلام کرد تا سرخ‌ها را مجبور به پرداخت ۴۲۰ هزار دلار باقیمانده از اقساط اول و دوم قراردادش با پرسپولیس کند.
سرمربی آرژانتینی سرخپوشان ۱۲۰ هزار دلار از قسط اول قرارداد خود را قرار است تا پنجشنبه هفته جاری دریافت کند تا قسط اول را تمام و کمال دریافت کند. مبلغی که قرار بود در مهرماه به او داده شود. با این حال باشگاه پرسپولیس پولی برای پرداخت ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم کالدرون ندارد.
از این رو محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم به دیدار با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش گرفته است تا او را در جریان این موضوع قرار دهد.
نحوه جدایی آندره استراماچونی از استقلال تهران باعث ترس مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز شده است تا آنها از سلطانی‌فر بخواهند تا همچون ماجرای پرداخت پول به سرمربی ایتالیایی آبی‌ها بودجه لازم را در اختیار پرسپولیس هم قرار دهند.

بیشتر بخوانید:

آماری که کار انصاری‌فرد را سخت می کند؛ کالدرون برنده نیمه مربیان

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد گابریل کالدرون استقلال آندره آ استراماچونی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال