درخواست مهم رییس هیئت مدیره استقلال از عبدالرضا موسوی

رییس هیئت مدیره استقلال از عضو مستعفی هیئت مدیره استقلال خواست به کار خود برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالرضا موسوی عضو هیئت مدیره استقلال است که به دلیل آنچه اختلاف با علی فتح الله زاده خوانده شد چندی پیش از سمت خود استعفا کرد تا هیئت مدیره استقلال به صورت ناقص به کار خود ادامه بدهد.

با این حال اسماعیل خلیل زاده که این روزها درگیر فوت هسمرش است و خودش هم با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند با ارسال پیامی از موسوی خواست به کار خود برگردد.

در پیام خلیل زاده آمده است:

بسمه تعالی 
برادر گرامی و ارجمندم جناب اقای سیدعبدالرضا موسوی

سلام علیکم 
     احتراما ضمن عرض تبریک مجدد به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و اعیاد شعبانیه ، بدینوسیله از همدردی جنابعالی با اینجانب در غم درگذشت همسر مهربانم و تسلای دل بازماندگان صمیمانه سپاسگزاری نموده و در این وضعیت جسمانی ناتوان ، رنجور و نحیف خویش سجده شکر و بندگی خود را در برابر حکمت و مشیت خداوند متعال بجا می اورم . 
 امید است در صورت شرط حیات،این الطاف و ابراز همدردی همه دوستان و جنابعالی را در شادیها جبران نمایم.

سید عزیز 
درحالی که تقدیر الهی مرا در این غم بزرگ و مصیبت سنگین فقدان همدم زندگی ام همسر عزیزتر از جانم داغدار کرده و بنا به توصیه اکید پزشکان باید ۱۴ روز در قرنطینه بسر برده تا وضعیت جسمانی ام بهبود یابد و بنا به وجود مشکلات شدید مالی و مدیریتی ناشی از شکایتهای خارجی ، تعهدات داخلی و انجام امور روزمره باشگاه در این شرایط ویژه کشور، نه بعنوان رییس هیات مدیره باشگاه استقلال بلکه بعنوان یک هوادار و خادم کوچک و به نیابت از همه هواداران ، مربیان ، بازیکنان و دلسوزان استقلال از جنابعالی درخواست میکنم با عنایت به درایت ، دوراندیشی و امعان نظر  مقام عالی وزارت در عدم پذیرش و مخالفت با استعفای جنابعالی از عضویت هیات مدیره باشگاه استقلال ، همچون دو ماه گذشته که بی ریا و با تمام وجود همچون سرباز در کنار استقلال ، مربیان و بازیکنان بودید ، در این روزهای سخت پیش رو نیز در کنار ما و مجموعه استقلال بوده و مانند گذشته استین ها را بالا زده و برای سرافرازی استقلال به تلاش خود ادامه دهید.

برادرم
در روز مقدس پاسدار یاداور می شوم : 
قطعا عهد و پیمانی که با هم برای سربلندی و ساختن استقلال رویایی و کسب ستاره سوم بستیم و هم قسم شدیم همانند دو سرباز تا اخرین توان برای شادی دل میلیونها هوادار عزیزمان بجنگیم را فراموش نکرده اید . 
بی شک حضور مجدد در کنار هم  ، درایت جنابعالی و نیز اتحاد و همبستگی تمام ارکان باشگاه (فارغ از همه اختلاف نظرات گذشته ما در راهبرد و نه در ارمانها) ، موجبات بهبود امور ، حل مشکلات باشگاه و خوشحالی و شادی دل هواداران میلیونی استقلال را فراهم خواهد ساخت . 

بدیهی است پس از کسب بهبودی اینجانب در اولین فرصت ، در کنار جنابعالی و دیگر اعضای محترم هیات مدیره تشکیل جلسه داده و باهماهنگی ریاست محترم مجمع نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه اقدام نموده و فصل جدیدی از باشگاهداری نوین را با طرحها و برنامه های گسترده در مجموعه استقلال بزرگ اغاز  خواهیم کرد  . 
در ادامه این مسیر طولانی ، همه عزیزان و هواداران در کنار ما خواهند بود . در اینجا باید مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات و تلاش های برادر عزیزم جناب اقای فتح اله زاده در دوران تصدی مدیریت باشگاه ابراز داشته و ارزو دارم بهبودی خویش را هر چه زودتر به دست اورده و بتوانیم از تجربیات گرانبهای ایشان بهره مند گردیم .

در پایان لازم میدانم از حمایت ها ، راهنمایی ها و اعتمادی که وزیر محترم ورزش جناب اقای دکتر سلطانی فر  به هیات مدیره استقلال و اینجانب داشته صمیمانه سپاسگزاری نمایم . 


                               برادر شما 
                          اسماعیل خلیل زاده                                    
                    
                       سوم شعبان المعظم 
                    از قرنطینه پزشکی- رشت

بیشتر بخوانید:

استقلال داور عصر جدید را تهدید به شکایت کرد

مدیرعامل جدید از نیمه فروردین در استقلال

 

 

تگ ها


عبدالرضا موسوی اسماعیل خلیل زاده فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال