درخواست نجومی جانشین احتمالی سرخیو راموس از رئال

دیوید آلابا ستاره اتریشی بایرن مونیخ موضع خود را تغییر داده و در مذاکرات جدیدش با رئال، دستمزدی بسیار بالا را تقاضا کرده است....

ه گزارش "ورزش سه"، قرارداد دیوید آلابا بایرن مونیخ در پایان فصل به اتمام می رسد و شواهد نشان می دهد که او دیگر هیچ علاقه ای به ماندن در جمع باواریایی‌ها ندارد و در تابستان به شکل آزاد آلیانز را ترک خواهد کرد.

طی هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با آینده ستاره اتریشی مطرح شده اما اکثریت آنها حاکی از آن بود که او قصد دارد فوتبالش را در اسپانیا و باشگاه رئال مادرید ادامه دهد.

با جدایی احتمالی سرخیو راموس، آلابا گزینه اول جانشینی کاپیتان رئال محسوب می شود. در اسپانیا نشریه مارکا ادعا می کند که آلابا با رئال به توافق نهایی رسیده است اما ESPN  دیلی تلگراف، شب گذشته خبر از اختلاف بین دو طرف دادند.

طبق ادعای این ۲ منبع معتبر، آلابا در جدیدترین درخواست خود از رئال، قراردادی ۵ ساله و دستمزد ۲۲ میلیون یورو را تقاضا کرده است. ۴۵۰ هزار یورو دستمزد هفتگی چیزی نیست که رئال مادرید در حال حاضر توان پرداختش را داشته باشد و به همین دلیل مذاکرات به بن بست خورده است.

رئال تنها در صورتی این رقم را پرداخت خواهد کرد که به طور قطعی از جدایی سرخیو راموس مطمئن شود. اگر راموس برود، رئال چاره ای جز توافق با آلابا ندارد چرا که او بهترین گزینه ممکن برای پر کردن جای خالی کاپیتان است. گفته می شود آلابا پس از دریافت پیشنهاد دستمزد ۲۲ میلیون یورویی از چلسی تغییر عقیده داده و از رئال خواسته تا رقم پیشنهادی خود را بالاتر ببرد.

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال