سوال هواداران استقلال از باشگاه؛ درآمدها کجا هزینه شده؟

بعد از بازی استقلال و تراکتور، استراماچونی اعلام کرد که به صورت اورژانسی یک مهاجم می خواهم....

بعد از بازی استقلال و تراکتور، استراماچونی اعلام کرد که به صورت اورژانسی یک مهاجم می خواهم.

به گزارش خبرنگار مدال، بعد از بازی استقلال و تراکتور و با وجود برد پرگل آبی ها در این بازی، سرمربی ایتالیایی استقلال در نشست خبری پس از بازی اعلام کرد که به صورت اورژانسی نیاز به مهاجم دارم.
امروز اما می بینیم نه تنها هنوز مذاکراتی با مهاجمی صورت نگرفته و خبری از جذب بازیکن جدید نیست بلکه تمرینات استقلال هم به دلیل مشکلات مالی آبی ها با تعطیلی به دلیل اعتصاب بازیکنان مواجه شده است!
امروز سوال اکثریت هواداران استقلال در فضای مجازی این بود که وقتی به گفته بازیکنان هنوز یک ریال از قراردادهای فصل جدید به آن ها پرداخت نشده، درآمدهای باشگاه کجا رفته است؟
پول حاصل از فروش صیادمنش و انتقال تیام، درآمد حاصل از اسپانسر(سامانه هوادارای)، طلب های فیفا و AFC و...هر کدام از این ها در کجا هزینه شده است که امروز مشخص می شود که بازیکنان استقلال تا به امروز هیچ پولی بابت قراردادهای جدیدشان دریافت نکرده اند؟! 
درخواست هواداران این تیم در فضای مجازی این بود که مسئولان باشگاه استقلال درخصوص هزینه کرد درآمدها شفاف سازی کنند.
حال سرمربی استقلال درخواست مهاجم داده است، آن هم به صورت اورژانسی! سرمربی استقلال اما احتمالا روز گذشته و در پی اعتصاب بازیکنان تیمش متوجه شده است تا این مهاجم اورژانسی به تیمش اضافه شود، بیمار شاید به کما رفته باشد!

 

بیشتر بخوانید:

فتح الله زاده: از استقلال حمایت شود؛ مدعی اصلی قهرمانی است

 

تگ ها


باشگاه استقلال اعتصاب بازیکنان استقلال درخواست هواداران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال