درخواست هواداران النصر برای جذب مربی طارمی

پس از ناکامی النصر در کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، هواداران این تیم در فضای مجازی درخواست کردند تا مدیران این تیم، کونسیسائو را جذب کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال النصر در هفته ما قبل پایانی لیگ حرفه ای عربستان، با نتیجه تساوی یک – یک در برابر الوحده متوقف شد و با توجه به فاصله امتیازی تا الاتحاد رده سومی، عملا این تیم شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد چرا که النصر در دیدار نیمه نهایی جام حذفی نیز با شکست در برابر الفیصلی، از صعود به فینال بازماند.


در حال حاضر تنها شانس النصر برای حضور در رقابت های ACL ۲۰۲۲، قهرمانی در نسخه فعلی است. جایی که آنها باید در دیدار مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تراکتور بروند و همین مسئله منجر به بروز اعتراضات شدید هواداران النصر شده است. 


رسانه های عربستانی خبر داده اند که طرفداران النصر با به راه انداختن موج اعتراضی در فضای مجازی، از مدیران تیم درخواست کرده اند تا با اخراج مانو منزس سرمربی برزیلی خود، مقدمات حضور سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو را در این تیم فراهم کنند.


طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون حضور کونسیسائو در پورتو مطرح شد و حالا خواسته عمومی طرفداران النصر، جذب مربی تیم مهدی طارمی شده است. مسلی آل معمر رئیس جدید باشگاه النصر همواره در صحبت های خود اعلام کرده بود که او به خواسته های هواداران تیمش گوش می دهد و به آنها عمل می کند که در بارزترین نمونه در این خصوص، هایجک اندرسون تالیسکا از الهلال، پس از خواسته عمومی هواداران النصر برای جذب این بازیکن بود.


در حالیکه از شب گذشته شایعات پیرامون اخراج مانو منزس در عربستان مطرح شده است اما عبدالعزیز المریسل خبرنگار معروف عربستانی و نزدیک به باشگاه النصر، شایعات اخراج این مربی برزیلی را رد کرد. المریسل در برنامه زنده تلویزیونی گفت: مسلی آل معمر از نزدیک تلاش های منزس برای ساختن تیمی خوب را در تمرینات دیده است و او قصدی برای تغییر سرمربی تیم ندارد.


المریسل ادامه داد: منزس در این زمینه مورد ظلم واقع شده است چرا که او مصدومیت های بازیکنان النصر و عدم آمادگی آنها باعث شکل گیری این نتایج شده است. به طور مثال عبدالمجید الصلیهم به دلیل شرایط جسمی قادر به بازی کردن بیش از ۳۰ دقیقه نیست و این عوامل باعث شده است تا دست منزس تنگ باشد.

بیشتر بخوانید:

نیازمندیهای الهلال برای نبرد بزرگ با استقلال!

الهلال با جذب ستاره لیورپول، در برابر استقلال

 

 

تگ ها


النصر عربستان پورتو فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال