درخواست ویژه بهاروند از تیم های لیگ برتری و دسته اولی

سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ با ارسال نامه ای به مدیران باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک خواهان تعیین تکلیف بدهی های معوق شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نامه حیدر بهاروند به مدیران باشگاه های لیگ برتر و لیگ یک آمده است: بنا به الزام موکد و اجباری کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص تعیین تکلیف و شفاف سازی بدهی های معوق آن باشگاه موارد ذیل لازم الاجراء می باشد. باشگاه های حاضر در لیگ برتر و دسته یک آزادگان موظف هستند در رابطه با بدهی های معوق که ذیلا به آن اشاره می شود شفاف سازی، اقدام و تعیین تکلیف نمایند. از این رو طبق مصوبات کنفدراسیون فوتبال آسیا کلیه مواردی که تا قبل از ۹ تیر ماه سال  ۱۳۹۹ از سوی:


۱. بازیکنان
۲. کادر فنی
۳. کارکنان باشگاه
۴. نمایندگان بازیکنان و کادر فنی (آژانس های نقل و انتقالات)
۵. باشگاه انتقال دهنده بازیکن
۶. سازمان های اجتماعی (عوارض، مالیات، و ...)


اعلام بدهی گردد و از طریق نامه، ایمیل و یا هرگونه درخواست و مطالبه بدهی معوق آن باشگاه به موارد فوق که چه از طریق کمیته صدور مجوز و چه در ارکان قضایی فوتبال و یا بین المللی ثبت گردیده باشد و یا منجر به صدور رای نهایی شده باشد، باشگاه موظف است نسبت به تعیین تکلیف، پرداخت، تسویه و یا مراجعه به ارکان قضایی حداکثر تا تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۹ اقدامات لازم را مبذول دارد. در صورت عدم تحقق این امر عواقب ناشی از آن متوجه آن باشگاه محترم خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

تفاهم نامه سازمان لیگ برای کمک به درمان بازیکنان کم درآمد

زمان تقریبی آغاز فصل آینده مشخص شد

 

 

تگ ها


سازمان لیگ برتر حیدر بهاروند فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال