درخواست ویژه منصوریان بعد از ابتلا به کرونا

علیرضا منصوریان بعد از ابتلا به کرونا از رضا عنایتی و بازیکنان تیم هوادار تقاضا کرد به دلیل دیدار و روبوسی در بازی دوستانه دو تیم تست کرونای مجدد بدهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرمربی تیم صنعت نفت در خصوص چگونگی ابتلای خود به کرونا گفت: متاسفانه تست کرونای من در حالی مثبت اعلام شد که اصلا نمی دانستم به این ویروس مبتلا شدم. سینوس های من همیشه قبل از فصل بهار و پاییز عود می کند و دچار سردرد می شوم. اینبار که دچار سردرد شدم تست دادم که متاسفانه مثبت اعلام شد. از رضا عنایتی و بازیکنان تیم هوادار عذرخواهی می کنم که در جریان بازی دوستانه با هوادار با آنها برخورد داشتم و به خاطر علاقه ای که به آقا رضا و شاگردانش داشتم با آنها دیده بوسی کردم. خواهش من از رضا عنایتی و بچه های تیم هوادار این است که تست بدهند. 

علیرضا منصوریان ادامه داد: شب پیش از اینکه تست کرونایم مثبت اعلام شود حالم خوب بود و حتی شب قبل تر در رستوران خود میزبان احمد رضا عابدزاده بودم و با هم شام خوردیم. اما دیروز سردرد شدید گرفتم و تست PCR دادم که متاسفانه نتیجه تست مثبت اعلام شد. به هر صورت از همه دوستانی که پیام دادند و برایم آرزوی سلامتی کردند تشکر می کنم و امیدوارم کسانی که به این ویروس مبتلا شده اند به سرعت سلامتی خود را به دست بیاورند.

تگ ها


صنعت نفت آبادان فوتبال ایران علیرضا منصوریان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال