درخواست پوچتینو برای جذب ۲ بازیکن تاتنهام

مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پی اس جی برای تقویت تیمش دو بازیکن سابق خود را می خواهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مائورسیو پوچتینو دو روز پیش رسما به عنوان سرمربی جدید پی اس جی منصوب شد. توماس توخل پس از اختلاف با سران باشگاه شغل خود را از دست داد و از همان ابتدا پوچتینو را نخستین گزینه جانشینی او می دانستند. اتفاقی که در نهایت رخ داد.

سرمربی آرژانتینی اکنون هدایت تیمی باکیفیت با بازیکنان بزرگ و تعیین کننده را عهده دار خواهد بود ولی او خواهان جذب دو بازیکن جدید شده است. یکی ممکن است همین زمستان عملی شود و دیگری تابستان بعد.

طبق ادعای لوپاریزین، پوچتینو درخواست جذب دو بازیکن سابق خود را داده است و هر دو برای تاتنهام بازی می کنند.

اولی دله آلی است که هفته هاست با ژوزه مورینیو در تنش بوده و به ندرت در ترکیب تاتنهام قرار می گیرد. او زیر نظر پوچتینو از تعیین کننده ترین بازیکنان تیمش محسوب می شد. آلی بدون شک مشتاق همکاری دوباره با پوچتینو در همین زمستان است.

دومین بازیکن هوگو لوریس است. گلر ملی پوش فرانسوی تاتنهام که پوچتینو دوست دارد او را تابستان بعد در پی اس جی داشته باشد. جالب اینکه باشگاه پاریسی تابستان سال گذشته کیلور ناواس را از رئال به خدمت گرفت و گلر کاستاریکایی نشان داده است که دروازه بانی قابل اعتماد برای پاریسی هاست ولی با این وجود پوچتینو به لوریس اعتقاد بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید:

پوچتینو: در PSG فقط پیروز شدن کافی نیست

امباپه خط قرمز پوچه؛ رویای رئال خراب شد؟

 

 

تگ ها


دله آلی موریسیو پوچتینو کیلور ناواس پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال