درخواست کاپیتان سرخپوشان از هواداران

در شرایطی که سیدجلال حسینی در شروع تمرینات این تیم دچار آسیب‌دیدگی شده بود، مدعی است برای دربی آمادگی همراهی سرخپوشان را داراست....

سیدجلال حسینی کاپیتان باتجربه و تاثیرگذار سرخپوشان که رهبری خط دفاعی این تیم را برعهده دارد و توانسته عملکرد درخشانی طی دیدارهای اخیر از خود به جا بگذارد، با مصدومیت خود دغدغه بزرگی برای کادرفنی و البته هواداران تیم شکل داد.

به گزارش مدال، سیدجلال حسینی اما با بازگشت به تمرینات گروهی از آمادگی خود برای همراهی سرخپوشان در دربی خبر می‌دهد: مشکل خاصی نیست و خوشبختانه اکنون در تمرینات گروهی حضور دارم. برای دربی مشکلی وجود ندارد و می‌توانم در‌ کنار تیم باشم.

کاپیتان پرسپولیس با تسلیت و ابراز همدردی با خانواده داغدیده حوادث اخیر گفت: روزهای خوبی را از نظر روحی پشت سر نگذاشته‌ایم و بروز سیل در شهرهای مختلف و آسیب‌هایی که به وجود آورد نیز غم و تاثر بزرگی برای همگی ما شکل داده است. جا دارد از حمایت مردم این مقطع قدردانی بزرگی داشته باشیم که مثل همیشه منش و بزرگی خود را نشان دادند. جا دارد به خانواده موسوی هم درگذشت فرزند عزیزشان را تسلیت بگویم و واقعا اتفاق تلخی بود که جامعه کشتی و ورزش را داغدار کرد و خودمان را در این غم شریک و سهیم می‌دانیم.

مدافع سرخپوشان در پایان درباره دربی گفت: بازیکنان ما انگیزه زیادی برای این بازی دارند. از هواداران می‌خواهیم که با حمایت خود و دوری از حواشی و اتفاقات تلخ باعث شوند بازیکنان با انگیزه و تمرکز بالا در تلاش برای یک بازی زیبا و هیجان انگیز باشند. امیدوارم بتوانیم در پایان بازی هواداران خودمان را راضی کنیم و به نتیجه لازم دست پیدا کنیم. در پایان باز هم از مردم بابت وجدان بیدار و کمک‌های آنها در این مقطع که سیل و اتفاقات طبیعی باعث تلخکامی در ابتدای سال شده، تشکر می‌کنیم و دم همه آنها گرم.

تگ ها


پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال