درخواست گواردیولا از بازیکنان: دوز سوم را بزنید!

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، از بازیکنانش خواست که هرچه زودتر دوز سوم واکسن کرونا را تزریق کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در بین بازیکنان حاضر در لیگ برتر در یک هفته اخیر افزایش یافته است.

بازیکنان پیش از این دو بار در هفته تست کرونا می‌دادند اما با ورود جهش اومیکرون به انگلیس، قوانین سختگیرانه‌تری در لیگ به کار گرفته شد تا از بحرانی شدن اوضاع جلوگیری کند.

با این حال شیوع این ویروس در لیگ برتر انگلیس همچنان دردسرساز شده و دو بازی تاتنهام مقابل برایتون و منچستریونایتد برابر برنتفورد به دلیل افزایش تعداد بازیکنان مبتلا به کرونا لغو شد.

بعضی از باشگاه‌ها از همین حالا تعداد  تست‌های بازیکنان خود در طول هفته را افزایش داده‌اند تا در استفاده از آنها محتاطانه عمل کرده باشند.

با این حال این نگرانی وجود دارد که شرایط پیش آمده باعث ایجاد وقفه جدی در جریان برگزاری مسابقات لیگ برتر شود.

گواردیولا در این باره گفت:« پزشکان گفته‌اند که باید دوز سوم را بزنیم پس ما حتما باید این کار را انجام دهیم. اکثر ما پیش از این این دوز را دریافت کردیم و من فکر می‌کنم بازیکنان هم باید هرچه زودتر دوز سوم را تزریق کنند.»

لیگ برتر امروز اعلام کرد که دیدار منچستریونایتد و برنتفورد به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان و اعضای باشگاه یونایتد به ویروس کرونا به تعویق افتاده است. این باشگاه همچنین مجموعه تمرینی خود را بسته تا از شیوع این ویروس جلوگیری کند.

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال